Sākums > Kāzu Tosti

Kāzu Tosti, Apsveikumi, Novēlējumi un Runas

Dieta, Dietas Plans

Sievietes apģērbs ir viņas ierocis un bruņas.
Iedzersim par vispārēju un pilnīgu atbruņošanos!Jo kleitai lielāks šķēlums, jo vieglāk sievietei no vīrieša aizbēgt, bet līdz ar to vīrietim ir lielāka vēlme skriet pakaļ.
Un jo dziļāks ir dekoltē, jo vieglāk sievietei elpot, un jo grūtāk ir elpot vīrietim.
Pacelsim glāzes par skaistām sievietēm, kas liek vīriešiem zaudēt prātu!Skaists solījums ir kāzas Saules griežos,
Kad dzīvē viss uz gaismu ies,
Un jūsu mūžs, visapkārt mīlu viešot,
Ar daba svētību un laimi pildīsies...Mēdz teikt, ka ģimenes galva ir vīrs, bet sieva-galvai nepieciešamais kakls.
Iedzersim par to, lai jaunā ģimene nekad nezinātu, kādas ir galvas un kakla sāpes!Nav nekā lielāka, nav nekā svētāka,
Kad, kopā satikušas
Debesis un zeme zied
Un tur pa vidu jūsu mīlestība nāk.
Jūs baltu dvēseli zem viņas kājām paklājiet!Par skaistu dvēseli, kas mīt cilvēkā.
Par jaunlaulāto attiecībām, kuras nevar iemainīt pret materiālām lietām...
Par sapņiem, kas izgrezno Jūsu dzīvi zemapziņā.
Un par visu to pašu labāko!Saule spēj izģērbt sievieti līdz peldkostīmam. Nu tad iedzersim par vīriešiem, kas stiprāki par sauli!Iedzersim par to, lai labi guļ un ilgi stāv! Iedzersim par labām guļbūvēm!Lai sievietēm būtu četri zvēri: lapsa ap kaklu, tīģeris gultā, jaguārs garāžā un ēzelis, kas par to visu maksā!Sievietes ir puķes, vīrieši - ūdens, kas neļauj puķēm nīkuļot un nokalst.
Iedzersim par to, lai puķēm biežāk mainītu ūdeni!Uz vadiem sēž divi putniņi. Uzpūš stiprs vējš, vadi saskaras, putniņi sabučojas. Pacelsim glāzes par vētrainu mīlestību!


Pirmais tosts

Dievs radīja vīrieti. Vīrietis vientuļš klīda pa pasauli. dievam kļuva Vīrieša žēl un Viņš nolēma radīt Sievieti, lai Vīrieša dzīvi darītu interesantāku un patīkamāku. Taču izrādījās, ka, radot Vīrieti, visas vielas izlietotas. Dievs domāja, domāja un beidzot izdomāja – Viņš paņēma Mēness apaļumu, putna lidojumu, zāles lokanumu, niedres slaikumu, ziedu skaistumu, medus saldumu, bites čaklumu, sniega aukstumu, vēja nepastāvību, mākoņu asaras, stirnas biklumu, zaķa bailīgumu, pāva iedomību, tīģera nežēlību, kaķa pieglaudību, žagatas pļāpību, baloža dūdošanu un suņa uzticību. To visu saliekot kopā, Dievs radīja Sievieti un atdeva viņu Vīrietim. Pagāja nedēļa. Vīrietis atnāc pie Dieva un teica: „Kungs, radījums, ko tu man dāvināji, padarījis manu dzīvi neciešamu! tas pļāpā bez mitas, vienmēr grib būt man blakus un pieprasa nepārtrauktu uzmanību! Man vairs nav miera ne mirkli! Kungs, ņem viņu atpakaļ! Dievs uzklausīja Vīrieti, padomāja un paņēma Sievieti. Pēc nedēļas vīrietis atkal atnāca un teica: „Kungs, piedod, es kļūdījos, esi tik labs, atdod man Sievieti! Dzīve bez Sievietes kļuvusi auksta un tukša. Atceros, kā viņa prata mīļi pieglausties, cik maigi viņa lūkojās manās acīs! viņas smiekli skanēja kā mūzika, Kungs, atdod man viņu! Es apsolu Sievieti mīlēt visu mūžu! Dievs uzklausīja Vīrieti un nodomāja- galu galā es Sievieti radīju Vīrietim, tātad man viņa tam jāatdod. Dievs tā arī izdarīja. Tomēr jau pēc trīs dienām atskrēja Vīrietis un teica: „Kungs, esmu beidzot izlēmis, ņem šo radījumu un es Tev apsolu, ka nemūžam neprasīšu viņu atpakaļ!” Dievs brīdi vēroja Vīrieti un dusmīgs teica: „Pietiek! Sievieti es radīju tev! Tu nedrīksti vairs atteikties no viņas, nedz arī viņu pamest! Tu iesi mājās un dzīvosi ar viņu kopā, līdz nāve jūs šķirs!”
- no „Kāzas. Rokasgrāmata” -


Tosts kāzās

Lai tā būtu pirmā un pēdējā reize!


Tosts par draugiem

Dalīts prieks – dubults prieks, dalīta bēda – pus bēda. Aicinām pacelt glāzes par Līgas un Jāņa draugiem! Par tiem, kuri ir kopā ar viņiem gan priekos, gan bēdās!


Tosts par jauno pāri

Vīrs ārstam žēlojas par seksuālu vainu.
- Ko jūs tobrīd jutāt? – ārsts vaicā.
- Pirmoreiz man bija karsti, bet otro – auksti.
Ārsts nobrīnās un nolemj aprunāties ar pacienta sievu.
- Kas tur ko brīnīties, skaidro sieva. Pirmoreiz mēs mīlējāmies augustā, otro – janvārī.
Iedzersim par to, lai Līgai un Jānim visu gadu būtu gan karti gan auksti!


Tosts par līgavu

Pirms kāzām Līgas mamma Līgai pasniedza dāvanu kasti: - Kāzu naktī uzvelc to, kas kastē, un vīrs tevi mīlēs visu mūžu! - Pienāca jaunā pāra kāzu nakts. Jaunā sieva nepacietīgi atvēra kasti, un … tā bija tukša. Pacelsim glāzes lai Līga izrādītos paklausīga meita!


Tosts par medusmēnesi

Sarunājas divi paziņas.
- Kā tu pavadi savu medusmēnesi?
- Kas tas tāds?
- Saproti, ģimenes dzīve ir kā liela muca ar darvu, kurai virspusē Dievs uzlējis plānu kārtiņu medus. Tā tad arī saucas ‘’medusmēnesis”.
- Dieviņ, tētīt! Tad jau es laikam būšu to mucu attaisījis no apakšgala!
Novēlēsim jaunlaulātajiem savu dzīves mucu attaisīt no pareizā gala un lai tajā iekšā būtu tikai medus!


Tosts par mājām

Pa ceļu gāja trīs ceļinieces. Pienāca nakts. Ceļmalā viņas ieraudzīja māju un pieklauvēja. Durvis atvēra saimnieks:

- Kas jūs esat?

- Veselība, mīlestība un bagātība. Ielaid mūs pārnakšņot.

- Žēl, bet manās mājās ir tikai viena brīva vieta. Pavaicāšu ģimenei, kuru no jums ielaist.

Slimā māte teica: - ielaidīsim veselību.

Meita teica: - Ielaidīsim mīlestību.

Sieva teica – ielaidīsim bagātību!

Kamēr viņas strīdējās ceļinieces bija devušās pie kaimiņiem. Pacelsim glāzes lai Līgas un Jāņa mājās vienmēr būtu vieta gan veselībai, gan mīlestībai, gan bagātībai.


Tosts par mīlestību

Stāsta, ka mīlestība, ar kuru Dievs apvelta cilvēkus, meklē tos, tāpat kā cilvēks meklē mīlestību. Pacelsim glāzes par Līgas un Jāņa panākumiem šajā jomā, par viņu mīlestību!


Tosts par pēcnācējiem, par kāzu nakti

Reiz biju brālēna kāzās. Jaunlaulātie kāzu naktī izlasīja pasaku par Sprīdīti, un pēc laika viņiem piedzima veselīgs puisēns. Dancoju sava bērnības drauga kāzās, jaunlaulātie savā kāzu naktī izlasīja pasaku par Īkstīti, un pēc laika viņiem piedzima jauka meitene. Atceros māsīcas kāzas: tur jaunlaulātie pirms aizmigšanas lasīja pasaku „Trīs tēva dēli”. Un ko jūs domājat? Tagad viņiem aug 3 puikas un meitiņa.

Pacelsim glāzes par to, lai jaunlaulātie šonakt lasītu pasaku „Sniegbaltīte un 7 rūķīši” !

1
2
3
4
5