Sākums > Kāzu Raksti

Zīda segas – dāvana kāzu gadadienā

Divpadsmitā kāzu gadadiena tiek uzskatīta par zīda kāzām. Tāpēc tajā pierasts piemeklēt dāvanu, kas izgatavota tieši no zīda. Pārim šī ir lieliska iespēja ģimenes budžetā iedalīt vietu sen kārotai zīda segai un zīda gultasveļai. Lūk, daži iemesli, kāpēc šāda izvēle būs dāvana ne tikai kāzu gadadienā, bet katru dienu.

Zīda kvalitāte – zīds ir visu laiku visaugstāk vērtētais audums savas īpašās struktūras un izsmalcinātības dēļ.

Zīds tā ir elegance – karaļu un imperatoru priekšrocība un ērtības mūsdienās ir pieejamas daudz plašākam cilvēku lokam, lai gan – joprojām tas nav pa spēkam katras ģimenes budžetam.
Zīda ilglaicīgums – lai arī zīda segas un zīda gultasveļa - tas nebūt nav lēti, zīda kvalitāte, savienojumā ar atbilstošu izstrādājumu kopšanu, ar uzviju atmaksās ieguldījumu. Zīds vienkārši ir daudz vairāk kā savas cenas vērts.

Par zīda izstrādājumu kopšanu vairāk varat uzzināt šā raksta konsultanta mājas lapā – SilkSecret.lv

http://www.silksecret.lv
[email protected]

Zīds tā ir vēsture un tradīcijas – daudzviet dažādās kultūrās tieši zīda izstrādājumiem ir liela loma gan dažādu produktu līniju attīstību ietvaros, gan tradīcijās, gan individuālos likteņos, kā to vēsta gan īstas, gan rakstnieku atainotas autobiogrāfijas.

Zīds – tas ir eko! Zīda izstrādājumi ir 100% dabiski, īpašus zīda auduma veidus pat izgatavo pēc stingriem priekšrakstiem, tostarp, nosakot to, kādai jābūt zīdtārpiņu barībai.
Zīds – tas ir roku darbs! Saņemot zīda izstrādājumu – segu vai gultasveļu – jūs varat būt droši par tā kvalitāti arī tādā ziņā, ka ikviena detaļa ir izstrādāta ar vislielāko rūpību un bez jebkādas darba automatizācijas. Parasti zīda segas izgatavo sieviešu komanda, kas segas darināšanas procesā sadarbojas.

Zīds – tas ir komforts! Īpašas sajūtas jums īpašā laikā – kad jums vajadzīga atpūta un salds miegs.
Zīds uzlabo gan ādas, gan jūsu vispārējo veselības stāvokli – ilglaicīgi lietojot zīda segas un zīda gultasveļu jūsu ķermenis saņem zīda sastāvā esošos proteīnus.
Zīds – tas ir arī veids, kā papildus tam, ko varat pateikt vārdiem, jūs varat izrādīt savas rūpes, uzmanību un mīlestību!


Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *