Sākums > Kāzu Raksti

Viesu pieredze kāzās

Ingrīdas pieredze un ieteikumi:

Ko es ieteiktu pāriem vai arī, ko es pati vēlētos savās kāzās?!
Nepazaudēt intimitāti, sakāpināt emocijas līdz kulminācijai - kāzu naktij.
Vajadzētu lūgt vedējiem šo dienu veidot kā neaizmirstamu sapni, nevis atrakcijas, tradīcijas un visādas citādas ampelēšanās un trakošanas.
Izārdīties var jebkurā dzimšanas dienas ballītē, tāpēc uzskatu, ka šo īpašo dienu nevajadzētu pielīdzināt citiem svētkiem, bet gan radīt kā sapni.

Atrakcijas daudz un dažādas... jālūdz tik palīdzība www.google.lv un nespēs vien izvēlēties.. Un, iespējams, tieši tas man nepatika, ka nezin kādas tradīcijas, nezin kādas spēles un atrakcijas.. tas tā nogurdina gan viesus, gan pašus jaunlaulātos.

Bet kopumā - tas pašu ziņā - vai izrādīties pus pagastam vai pus pilsētai, lai ļaudis runā vismaz mēnesi, kāda šiem mašīna un cik šiem daudz viesu, kāda kleita līgavai un kādas kurpes līgavainim, vai arī pirmajā vietā likt - emocijas, jūtas un dienu veltīt tikai sev, nedomājot ne par vienu citu!

Kāda ir Jūsu pieredze kāzās?
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Ieva
Piekrītu, tradīciju un spēļu nedrīkst būt par daudz!

princese Anna
Sveikas! Ja jau arī šeit dalās pieredzē, man arī kas sakāms. Mums negaidot \"pieteicās\"\' bērniņš, tādēļ kāzu dienu nevarējām gaidīt līdz skaistajam jūnija mēnesim. Dārgus kāzu organizatorus atļauties nevarējām, un arī viesu skaits salīdzinot ar draugu kāzām mazāks - 23 kopā ar mums un vedējiem. Par cik kāzas svinējām tagad - ziemā, nemeklējām viesu namus, bet nosvinējām restorānā ar radiem un tuvākiem draugiem. Taču par vienu biju pārliecināta - gribu skaistas kāzu bildes! Kopā ar vedējiem sākām meklēt un interesēties par visiem Latvijas fotogrāfiem un ar pieciem mūsuprāt labākajiem tikāmies. Tad arī uzzinājām cik plaša ir kāzu fotogrāfu cenu amplitūda. Ja viesu namiem, limuzīniem, ziediem, gredzeniem, ielūgumiem cenas aptuveni vienādas, tad labi fotogrāfi ir no 300 līdz pat 1200 latiem par dienu. Tādēļ arī tikāmies ar viņiem un jautājām ko par šo cenu iegūsim un kādēļ prasa tieši tik. Izrādās, ka ir tādi, kas strādā ar vienkāršām kamerām un bildes atdod diskā, un ir tādi, kam ir dārga profesionāla tehnika, bildes izdrukā, gatavo fotogrāmatas. Taču mums bija ļoi svarīgs fotogrāfa skatījums un pieredze. Mūsu izvēle palika pie Mikusa Fomina no fomins.lv jo tiekoties pirmo reizi tieši viņa līdzpaņemtās fotogrāfijās varējām saskatīt \"mūsu\" kāzas. Emocionālas un augstas kvalitātes fotogrāfijas. Tagad skatoties bildes, redzu, ka mums nebija \"Dārgas\" kāzas, mums bija emocionālas, mīļas un bez liela tusiņa. Neviens pat nepiedzērās un nesakāvās :) Taupījām uz alkoholu un dārgu kleitu un bezjēdzīgu izēšanos, taču bildes mums visskaistākās. Tāds mans stāsts. Ceru, ka kādai noderēs mani padomi. :)

Gunita
Paldies Anna par atklātu pieredzi, mums līgaviņām patīk lasīt dažādus stāstus par šo laiku.