Sākums > Kāzu Raksti

Videomeitene Ieva Kreicberga

Video kameru rokās paņēmu salīdzinoši nesen, kad sāku studēt Audio vizuālo mediju mākslu maģistrantūrā. Jau pašā sākumā ielika rokās kameru un sāku filmēt un montēt.

Uzreiz sapratu, ka tas man ļoti patīk, tāpēc brīvajā laikā sāku filmēt kāzas. Izrādījās, ka filmēt kāzas ir grūts darbs, jo 12 stundas nepārtraukti ir jābūt kontaktā ar cilvēkiem, jāķer katrs mirklis, lai video padarītu personīgāku un emocionālāku.

Man ir būtiski, lai video neparāda tikai notikumu konstatāciju, bet arī atspoguļotu tās dienas sajūtas, un, lai arī pēc vairākiem gadiem skatoties kāzu video, jūs izjustu tās dienas notikumus. Daudzi man ir teikuši, ka es kā sieviete spēju emocionāli uztvert un nofilmēt tos mirkļus, ko varbūt neierauga vīrietis.

Cilvēku skaistie pateicības vārdi un prieka asaras ir ļoti liela motivācijas manam darbam, tāpēc es vienmēr interesējos, kā ir paticis rezultāts un vai viss apmierina. Šodien jau varu teikt, ka filmēšana ir mana sirdslieta, kas izraisa atkarību, tāpēc spēju nofilmēt pat trīs kāzas nedēļā.
Bet mans darbs nebeidzas ar filmēšanu kāzu dienā, pēc tam sākas vēl sarežģītāks process. Es ļoti individuāli pieeju katram projektam – es veidoju pārdomāti ne tikai treilerus, bet līdzīgā stilā tiek montēta arī filma. Tajā parādās ne tikai dialogi, bet arī palēlināti kadri, kas samontēti atbilstoši jūsu mīļākajai mūzikai.

Nereti cilvēkiem liekas, ka izdevīgāk ir nopirkt kameru pašiem un iedot draugiem nofilmēt, un vēlāk man montējot šos video saprotu, ka rezultāts ne vienmēr ir baudāms gan no kvalitātes viedokļa, gan tehniskā izpildījuma. Jāatceras, ka draugi arī ir viesi, kuri vēlas kopā ar jums nosvinēt šo notikumu.

Būtiski ir pirms lielā notikuma satikties, lai spēju atrast ar jums kontaktu, izprast jūsu vēlmes un atrast emocionālo saikni. Kāzu dienā es praktiski nemaz nerunāju, nelieku jums speciāli pozēt un kadri netiek mākslīgi veidoti.

http://www.preceties.lv/kazupakalpojums/ieva-kreicberga.htm

Tu atradīsi plašu kāzu video pakalpojumu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *