Sākums > Kāzu Raksti

Veltījums vīram

Liena ar vīru laulībā jau ir 3 gadus un kopīgi audzina 4 bērnus. Šeit Jūs varat gūt iedvesmu no Lienas apcerējuma, kas veltīts vīram! Mīlēsim viens otru!

"Es vēlos Tevi mīlēt. Un vēlos, lai arī Tu mani mīlētu. Es vēlos būt mīlēta, būt nozīmīgākais cilvēks Tavā dzīvē, Tavs tuvākais draugs. Vēlos Tavu maigumu un Tavu pieķeršanos, Tavu laipnību un Tavu spēku. Vēlos būt kopā ar Tevi, kad jūties laimīgs un atrodies virsotnē un vēlos būt Tev blakus, kad Tavs gars ir satriekts. Vēlos būt aizsargāta un droša Tavā mīlestībā un uzticēties Tev visos laikos. Vēlos, lai Tu justos pārliecināts ar mani un nekad nebaidītos runāt ar mani par savām bailēm un vājībām. Vēlos Tevi iedrošināt un stāvēt kopā par to, kam Tu tici un darīt to,kas ir pareizi. Es vēlos stāvēt Tev cieši blakus kad mēs ejam kopā dzīves garumā.
Mums ir jādomā un jārūpējas par to, kā mēs dzīvojam šodien. Tu man esi tik ļoti svarīgs. Mūsu nākotne ir svarīga man. Mūsu laulība un mūsu bērni ir svarīgi man. Tāpēc tas viss ir tik svarīgi. Neviens no mums nekad nebūs perfekts laulātais draugs, bet mēs varam censties pagodināt Dievu un darīt Viņa gribu."

Gaidot,cerot un mīlot, tava sieva
- Liena Kocika -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *