Sākums > Kāzu Raksti

Vedēju izdevumi kāzās

Jaunais pāris ir izvēlējies vedējus, bet rodas jautājums, cik tad nepieciešams iedot latu, lai vedēji var noorganizēt atrakcijas un citas izdarības.

Jāsāk ir vispirms ar to, ka ar savu topošu līgavaini iztvert, cik Jums atļauj budžets. Ja tas ir minimāls, tad atklāti arī vedējiem to pastāstiet. Vedēji meklēs lētākus veidus kā uztaisīt interesantas lietas, pagatavos kaut ko paši, lai sanāk lētāk.

Ja nu naudiņa nav liels šķērslis, bet šis jautājums vēl joprojām paliek aktuāls. Tad tomēr neskopojoties iedot vedējiem vairāk. Galu galā tas ir smags darbs. Tas nekas, ka tā ir dāvana Jums, bet tas tomēr tas ir arī darbs. Nevelti kāzu organizatoriem nākas maksāt lielu summu. Vedēji tak ir tie paši cilvēki, un tikai tāpēc, ka tie ir labi draugi, neizmatosim tos savām vajadzībām, bet atbalstīsim arī finansiāli.


Vedēja pieredze un ierosinājumi:

Organizēšanai man pāris deva 100 Ls, jāņem vērā, ka nebija plānotas ļoti plašas kāzas.
Kāzās vedējiem tiek dāvināta dāvana, tas var būt kaut kas īpaši pagatavots, bet, es kā vedēja, vēlētos lai tur būtu arī mīlestības apliecinājums – un tas varētu izpausties arī 100 Ls apmērā, ja ne nauda, tad vismaz kāds izbrauciens, atpūta.

Varbūt kāds neizdomājas tik tālu, ka vedējiem ir jādāvina arī naudiņa. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs neiiedziļinamies citu dzīvēs. Vedējiem var būt tā pat ir ģimene, par kuru ir jāgādā, un tas laiks ko veltīja jaunajam pārim var būt veltīt ģimenei, vai arī papildu darbam.
Vilšanās bija liela, kad organizēju vienas kāzas un tur man jaunais pāris uzdāvināja svečturi ar eņģeli. Visus materiālus es savācu, vadīju runas, dekorēju mašīnu, pat kāzas svinēja pie mums dārzā. Finansiāli nemaz nebiju tai laikā tik bagāta, bet gribēju palīdzēt, bet pēc šīs pateicības noteikti atteikšos no vedēja lomas savā dzīvē.

Padomājiet kā Jūs varat iepriecināt savus vedējus. Tam ir būtiska nozīme, ja jūs viņus uzskatāt par saviem draugiem.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *