Sākums > Kāzu Raksti

Vedēji – Jaunais pāris

Man būs kāzas un esmu nesaprašanā, kas jādara mums, un kas tad īsti vedējiem?
Cik daudz es drīkstu zināt no kāzu scenārija un cik nē, bet es negribu, lai būtu kādi nepatīkami pārsteigumi!

Vispirms jānoskaidro, vai vedējiem tu pilnībā uzticies. Ja neuzticies, tad varbūt ir vieglāk paņemt algotu kāzu organizatoru ar pieredzi.
Vismaz organizatori noteikti noskaidros, ko vēlaties un nevēlaties, būs ieguldīts kvalitatīvs darbs. Tas viss Jūsu finansiālo iespēju robežās. Kāzas jau var rīkot ļoti dažādi, nav tādu standartu.

Bet, ja nu reiz esat izvēlējušies sev vedējus, nekas slikts jau nav, ja zināsiet vismaz nedaudz, kas notiks kāzās, bet par atrakcijām un kādiem pārsteigumiem nenākas izprašņāt.

Vedēju atbildība ir liela, tāpēc to varētu bieži vien nosaukt par milzum lielu darbu, kas tiek veikts bez atlīdzības savu draugu labā.

Bet tomēr neaizmirstiet pateikties un tomēr uzdāvināt kādu dāvanu karti atpūtai, masāžai. Neesiet skopi, viņi tak priekš Jums dara to labāko. Ja jau reiz taisāt tādas greznas kāzas, tad noteikti padomājiet par labu pārdies dāvanu.
Ja līdzekļi kazām ir pavisam pieticīgi, tad vedēji jau sapratīs, ja varēsiet uzdāvināt tikai kādu simbolisku dāvaniņu. Galvenais, ka tas nāk no Jūsu sirds.

Vedējiem tiek uzticēts viss kāzu scenārijs. Viņi zin, kas pēc kārtas notiks un kas par ko ir atbildīgs, jo viņi sadala pienākumus. Viņiem ir sarakts ar cilvēkiem, telefona numuriem. Visam ir jābūt pie rokas. Šī diena vedējiem būs liels darbs, nebūs ne mirkli atpūtas.

Pastāv tāda iespēja, ka jaunais pāris zin visu kāzu scenāriju, lai būtu tāda kā drošības sajūta.

Jaunais pāris var uzrakstīt ko vēlētos, un ko noteikti nevēlētos savā kāzu dienā, tā būs daudz vieglāk ķerties klāt Jūsu kāzu scenārijam.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *