Sākums > Kāzu Raksti

Vai seks pirms laulībām ir norma?

Ja kādreiz par seksu atklāti nerunāja, jo izrunājot to vien, to uztvēra kā kaut ko sliktu. Tad tagad par seksu varam lasīt gandrīz katrā portālā, kur ir runa par attiecībām. Tad parunāsim par seksu atklāti.

Vai piedienas mūsdienās stāties laulībā jau esot seks kontaktā ar cilvēku kuru precamies?

Vai izmēģinot seksu ar vairākiem partneriem tā ir mūsu sabiedrības norma?

Vai cilvēce ir kļuvusi par prostitūcijas produktu?

Vai arī tāpēc nav tik daudz dažādo seku, ka laulājas tikai tāpēc, ka gaidāms bērns?

To katrs mēs varam uzdot paši sev.

Seks katrā ziņā nav nekas slikts. Tas ir kā dāvana laulāto ģimenē. Tā ir kā enerģija, ar kuru mēs apmaināmies.

http://www.preceties.lv kāzu portāls cenšas noskaidrot, vai seks pirms laulībām ir pieļaujams, vai tomēr par to būtu jākaunas.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Jan
Sex pirms laulībām ir norma, kas ies tur gaidīt. ista mīlestība gaida un vēl visādas glupības esmu dzidējis. Tās ir pilnīgākās muķības, un nedomāju,ka tādas lietas kā sex ir kaut kas slikts. Ir jāzin un jāiepazīst savs ķermenis.

Raitis
Sekss pirms laulībām nav norma, jo ir jābūt kaut kam svētam, ko glabāt priekš vienīgā otrā cilvēka pasaulē. No tā izriet arī uzticība...

RF
Sekss pirms laulībām ir individuāla izvēle, bet varu teikt, ka tā ir nenovērtējama dāvana, ka savam vīram esmu pirmā un vienīgā... Pirms 10 gadiem, kad precējāmies, man tas liķas jocīgi, jo biju tipisks šī laika produkts. Šo gadu laikā šo to esmu sapratusi un tiešām novērtēju šo dāvanu.

Strādājot ar cilvēkiem, esmu secinājusi, ka patiesībā ārpuslaulību/pirmslaulību attiecības ļoti ievaino. Katrās attiecībās cilvēks kaut ko iegulda, bet ļoti bieži šie ieguldījumi izrādās nepareizi. tad ir vilšanās jeb bankrots - liekas, ka esi izmantots utt. Problēma ir tajā, ka daudzi seksualitāti izmanto kā līdzekli intimitātes radīšanai un piedzīvo vilšanos. Bet patiesībā pilnvērtīgas seksuālas attiecības izriet no intimitātes pāra starpā. taču daudzi domā: ja es viņam/viņai patikšu gultā, viņš/viņa mani mīlēs. Bet notiek citādāk. Cilvēki jūtas izmantoti, kā \'drāžamgaļa\'. Savukārt intimitāte ir mīlestības \'sekas\'. Un mīlestība pirmkārt ir izvēle - pieņemt, cienīt, būt uzticīgam. Arī grūtos laikos. Tas, ko solām laulību solījumā.

Jančik
Es uzskatu, ka sī tēma nav jāpēta.Viss ir skaidrs. Sex ir labs :D Zināms, ka visiem tas sex ir un būs, izņemot dažus mazliet atpalikušus ļaudis, kam ir ieskaidrots, ka sex ir pēc laulībām, un ja laulātais tomēr ar visām pēc kārtas, bet līgava sevi saglabā, nekojau sev.

Gunita
Esmu kristiete, un nekādā ziņā netabalstu seksuālas attiecības pirms laulībām. Kurš gan grib kaut ko nolietotu savā dzīvē. Laulībām jābūt visa sākumam, tīram. Lai arī mūsdienas ir pilnas ar dažadām nejēdzībām, tomēr katrs mēs izdaram izvēli, un nevaram vainot nevienu savā izvēlē.

Annija
Arī esmu kristiete(kādreiz gan nebiju, tad izmēģināju dažādas attiecības). Kad kļuvu par kristieti, uzzināju, ka tiešām pie Dieva pastāv standarts-sekss tikai pēc laulībām. Ja godīgi, pat nezināju, ak vēl kas tāds pastāv. Bet ziniet,tākā Dievs ir reāls, arī Viņa solījumi ir reāli, un,neskatoties uz to,ka protams,turēties līdz laulībām bija grūti, tādas attiecības,kādas man ir ar vīru,ko Dievs man deva pēc tam,kad pieliku punktu grēka pilnajai dzīvei, man nav bijušas nekad dzīvē-neskatoties uz to, ka mēģināju gandrīz visu pēc kārtas.Un to es saku ne tikai par garīgajām un emocionālajām attiecībām, bet arī par intīmajām attiecībām. IR vērts gaidīt, jo TO Dievs svētī. :)