Sākums > Kāzu Raksti

Precētas sievietes pieredze - Kādai jābūt Līgavai!

1. Līgava, pirmkārt, ir personība, nevis tikai balts mākonis. Tad kāpēc pirkt kleitu, kas ir tik spilgta, ka tajā neredz pašu līgavu? Svarīgākā ir tā, kura velk šo kleitu, nevis pati kleita.

2. Kleitai un apaviem ir jābūt ērtiem. Nav nekā šausmīgāka par sāpju izmocītu līgavu, kas jau ap 21:00 ienīst visu un visus un vēlās, lai mokas ātrāk beigtos Smile Bet viņa joprojām tic, ka "skaistums prasa upurus".

3. Sieviete, kura taisīja man make-up mēģināja ieskaidrot, ka profesionālam make-up ir jābūt redzamam. Es joprojām ticu, ka profesionāls make-up tāpēc ir profesionāls, ka viņu nevar manīt. It sevišķi tas attiecas uz līgavas make-up. Tam ir jābūt maksimāli caurspīdīgam, maksimāli nevainīgam, maksimāli maigam un dabiskam. Nav nekā briesmīgāka par līgavu ar tumši samālētām acīm! Nāc tik bieži uz testa make-up, kamēr neiegūsi to rezultātu kādu vēlies redzēt. Sejai ir jābūt perfektai.

4. Mati. Mani patiešām izbrīna tās sievietes, kuras ir gatavas paciest supersarežģītas frizūras savā kāzu dienā ar kg dzelzs piespraudītēm.

5. Neslēpšu arī izbrīnu par super gariem mākslīgiem nagiem. Kā to var uzskatīt par skaistu? Tas drīzāk atgādina kādu taustekli no filmas "Svešie". Varbūt mani daba ir apveltījusi ar skaistiem dabiskiem nagiem, bet ja tevi nav, tad pamēģini gaumīgi īsus baltus mākslīgos nadziņus, bet netaisi šos garos taustekļus. Lūdzu!

6. Nepārspīlē ar rotaslietām. Labāk mazāk, bet gaumīgi, nekā daudz un par spilgtu. Tu taču neesi egle!

7. Tāpat arī aksesuāri. Ir redzētas līgavas ar vēdeklīti, somiņu, lietussardziņu, puķu pušķīti, pieturot kleitas galiņu. un tas nabaga līgavainis vairs nezin pie kā pieķerties, jo visas mīļotās rociņas ir aizņemtas ar daudz svarīgākām lietām. Atceries, ka tu neesi astoņkāje. Pilnīgi pietiek ar VIENU aksesuāru!

8. Nekādu zeķubikšu! Tikai garās zeķes. Vēlams mežģīņu, tās izskatās burvīgi.

9. Parūpējies arī par "apģērbu", kuru vilksi, kad novilksi kleitu. Tam ir jābūt īpašam. Iespējams, ka tiekot līdz kāzu numuriņam, neko vairs negribēsies, bet tas nenozīmē, ka tev ir jāvelk mugurā vecā rozā pidžama.

10. Un atceries pašu galveno - līgavai ir jāsmaida! Pat ja viss iet tā, kā nebija ieplānots, pat ja kaut kas trin vai sāp. Un, zini, ja tu smaidi šajā dienā, kad devi šim vīrietim solījumu mīlēt viņu līdz mūža beigām, tad smaidi arī turpmāk, jo nav nekā šausmīgāka par īgnu sievu, kura nogalina jūtas, attiecības. Siltumu un atmosfēru mājās rada sieviete. TIKAI sieviete!
- www.meitenem.lv -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *