Sākums > Kāzu Raksti

Populārākās kāzu dāvanas - Top 3

Kāzas ir īpašs notikums, kurās ikviens viesis vēlas dāvāt to labāko, pozitīvāko un skaistāko jaunajam pārim. Ar vien populārākas kļūst personiskas dāvanas, kurās ir ielikts personisks sveiciens, māksla un smalks roku darbs.

Kāzu sezonai tuvojoties maģisko otu darbnīca „Otu deja” piedāvā iepazīties ar populārākajām kāzu dāvanām. Pati pieprasītākā un populārākā kāzu dāvana ir apgleznotas jaunā pāra šampanieša glāzes, ko nereti papildina arī īpaši apgleznota šampanieša pudele. Visbiežāk šādu dāvanu jaunajam pārim izvēlas vedēji, taču nereti arī kāzu viesi vai vecāki. Ļoti iecienītas ir kāzu glāzes ar līgavu un līgavaini, romantisku baložu duetu vai sārtiem sirsniņu un ziedu motīviem, ko papildina kāzu datums un jaunlaulāto vārdi, kā arī īpašs sveiciens.

Otrā pieprasītākā kāzu dāvana jaunajam pārim ir apgleznotas krūzes un trauki – šie īpaši apgleznotie trauki ar īpašās dienas datumu un sveicieniem visbiežāk tiek dāvināti no jaunā pāra puses – personiski un mīļi sveicot vecākus un vedējus. Šo dāvanu pagatavošana ir rūpīgs roku darbs, kur „Otu dejas” mākslinieki izmanto īpaši sagatavotus traukus un krāsas. Krāsas uz materiāla tiek uzklātas pa kārtām, kas prasa ne mazums laika un pacietības, kā arī iegūtais gala rezultāts tiek karsēts īpašā krāsnī, lai šis mīļais sveiciens, mākslas darbs priecētu līdz pat mūža galam.

Trešā populārākā dāvana ir apgleznoti kāzu karogi, kas rotā ceremonijas vietu, kā arī pēc kāzām paliek par skaistu atgādinājumu no šīs īpašās dienas. Šo dāvanu visbiežāk izvēlās vedēji, taču nereti arī tuvi draugi vai radi, bieži iegādājas arī pats jaunais pāris. Īpaši izstrādātais karogs iepriecina jauno pāri vēl ilgi pēc kāzām – uz šiem karogiem tiek gleznota kāzu simbolika – zaķīšu, lācīšu vai baložu pāris, kā arī jaunā pāra vārdi un īpašais datums, kas kalpos par atgādinājumu visām kāzu gadadienām

„Ar vien biežāk kāzu viesi, vedēji izvēlās šādas oriģinālas, mīļas un ar rokām darinātas dāvanas, ko papildina personiski sveicieni,” atklāj māksliniece, „Otu dejas” vadītāja Ginta Barisa, „man ir interesanti strādāt ar individuāliem pasūtījumiem, uzklausīt cilvēku vēlmes un tās realizēt, izveidojot unikālu, personisku dāvanu.”

Maģisko otu darbnīca „Otu deja” pieņem stikla, trauku, zīda, suvenīru apgleznošanu pēc pasūtījuma. Ir iespēja pasūtīt arī traukus ar firmu logo un reklāmām, kas būs unikāls roku darbs un nepaliks bez ievērības no kolēģu vai partneru puses. Pieredzējuši mākslinieki radīs tieši to, ko jūs vēlaties. Produkcija ir pieejama gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Privāto pasūtījumu piegāde Rīgā, Cēsīs un Siguldā ir bezmaksas, pārējā Latvijā ar pasta starpniecību.

Sīkāka informācija par dāvanām, dāvanu veidiem, pasūtījumiem un cenām - www.otudeja.lv


Tu atradīsi plašu kāzu dāvanu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *