Sākums > Kāzu Raksti

Pirmo reizi Rīgā Līgavu parāde

Šī gada 30.augustā pirmo reizi Rīgā notiks Līgavu parāde! Parādē piedalīsies, pēc minimāliem aprēķiniem, aptuveni 30 skaistas meitenes, reālas līgavas un sievas.
Līgavu parāde ir pasākums, kura mērķis ir nostiprināt un paaugstināt tādas vērtības, kā ģimene, laulība, atjaunot un bagātināt katras meitenes vēlmi būt par sievieti, sievu, māti, būt skaistai un gribētai.
Parādes organizatori ir profesionāļi kāzu industrijā Latvijā: labākie fotogrāfi un video operatori (Andreart, Best foto, Amok, Partyzan Studio u.c.), kas meistarīgi iemūžinās pašus apbrīnojamākos momentus šajos brīnišķīgajos svētkos. Parādi vadīs slavens latviešu šovmens Andrejs Veseļovs, pasākuma sagatavošanās darbos piedalīsies stilisti, vizāžisti, dizaineri un citi profesionāļi, kā arī pasākumā tiks demonstrētas kāzu kleitas no salona "Alicia".

Galvenā parādes darbība sāksies Rīgas centrā – Esplanādē, pēc tam līgavas dosies cauri pašai Vecrīgas sirdij – Kaļķu, Zirgu ielām, Doma laukumu un Šķūņu ielu. Parāde noslēgsies Rātslaukumā. Šajā parādes posmā var piedalīties visas meitenes, kas piekrīt ietērpties kāzu dress code – jāierodas pie Raiņa pieminekļa baltā kāzu kleitā! Līgavas, kas būs iepriekš piereģistrējušās oficiālajā mājas lapā www.ligavuparade.lv (REĢISTRACIJA JAU IR BEIGUSIES!), sagaida pārsteigumi pre- un after party restorānā „Black or White” (Antonijas 9), brauciens ar grezno „Black Silver Party Bus”, kā arī privātā fotosesija Rundāles pilī, zviedru galds un torte. Pasākums tiks publicēts žurnālā „Manas Kāzas”.

Līgavu parādes programmā ir arī iekļauts:
līgavu sagatavošana ar kāzu vizāžistu un stilistu palīdzību;
pastaiga pa pilsētu;
akcija „Bēgošā līgava” (skrējiens uz ātrumu kāzu kleitās);
balonu laišana, konkursi;
līgavas pušķu mešana;
fotosesija;
svētku galds;
un, protams, smaidu un uzmanības jūra.

Mēs esam pārliecināti, ka šis skaistais un neparastais pasākums pāraugs tradīcijā un iegūs popularitāti starp mūsu burvīgajām Latvijas līgavām. Mēs darīsim visu, lai šajā dienā Rīgas centrs būtu gaišs no smaidiem, foto zibspuldzēm un kāzu kleitām, jo visskaistākās līgavas ir pie mums!

Līgavu parāde Krievijā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Cāpiņa
Uz preikšu līgaviņas...
Šī deina Rīgā noteikti būs lieliska :)

Lāsma Rozentāle
Ideāls pasāciens

anda
Es gribu to redzēt dzīvajā. Būs iespaidīgi.

Mīlulīte
asaras saskrēja ačīs, cik skaisti...

Diāna
Es biju dzīvajā, man patik šada veida pasākumi. Arī go blond bija foršs. Vairāk tādu Latvijā.