Sākums > Kāzu Raksti

Pirmā kāzu nakts

Kāzas tik tikko ir nosvinētas. Pirmā kāzu nakts! Tā ir īpaša nakts. Kāzu nakti vajag izbaudīt un neļaut nekam to izjaukt! Tāpēc laikus jāpadomā lai kāzu svinības neievelkas tik ilgi, ka knapi vari pakustēt, un esi slīps gultā.

Par šo nakti ir jāpadomā jau iepriekš, jauki ja istabiņa, kurā pavadīsiet savu pirmo kāzu nakti ir romantiski iekārtota. Kad Jūs sagaida silta jau sagatavota rožlapiņu vanna ar šampanieti. Mīkstā gulta un baltā gultas veļa izdaiļo Jūsu pirmo kopdzīves nakti.

Ļauj lai tavs mīļotais spēj parotaļāties ar tevi kāzu kleitas burvībā, tā tak ir Jūsu nakts. Ja būsi pa daudz lietojis alkoholu, tas var izjaukt visu burvību, un šo nakti negribēsi atcerēties. Labāk nepārspīlē ar alkoholu.

Sākotnēji kāzu naktij bija īpaša nozīme. Šajā naktī jaunlaulātie pirmo reizi atklāja savu kailumu viens otram. Viņi saplūda vienā veselā. Bieži vien arī šajā naktī tika ieņemts pirmais bērns. Mūsdienās pāri jau iepriekš ir dzīvojuši kopā, līdz ar to tā burvība savā ziņā ir nobālējusi.

Arī mūsdienās ir kristieši, kas saglabā nevainību līdz laulībām un kas izbauda šo neparasto mirkli, bieži vien šie cilvēki ir nešķirami uz mūžu. Katrā ziņā šī nakts ir jaunlaulātajiem!
Tādēļ izbaudi to, un neaizej uzreiz gulēt. Pavadi ar savu mīļoto neaizmirstamāko nakti, kaut arī jutīsies vairāk vai mazāk noguris pēc svinībām.

Tas nekas, ka nākamā dienā nebūsi izgulējies un vedēji vai ciemiņi vēlēsies Jūs jau redzēt. Tas ir patīkami, kad es ieraugu kādu pāri tādu samiegojušos, atceros arī pati, kā nākoša dienā mēs abi izskatījāmies, bet bijām laimīgi, un smaids no lūpām nepazuda. Tas ir vienreizējs mirklis!


Tu atradīsi plašu piļu klāstu kāzām sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

sisa
Es biju pārgurusi pēc kāzām :( neko negribējās...

ivo
Mjaa, man ar liidziigi, galiigi nebija speeka

Jana_Kalniete
Krīzes laikā laikam nemaz divas dienas kāzas nesvinēs vairums. Arīs svinības bišķu pieticīgākas. Tāpēc domāju, ka ši pirmā kāzu nakst varētu būt daudz romantiskāka. vairāk veltīs laiku viens otram, novērtē, ka otrs ir blakus.

kate23
Manuprāt vairums kāzu naktī nav spējīgi pat pamīlēties, iekrī gultās kā blāķi un guļ :D