Sākums > Kāzu Raksti

Pietrūkst nauda kazām? Lieliska pāra ideja, kā sakrāt naudiņu kāzām!

Sveiki! Esam divi traki, iemēlējušies jaunieši, kuriem nu jau 15.augustā būs kāzas!

Abi šobrīd pastāvīgi nestrādājam, piepelnamies tikai darot gadījuma darbiņus un abi palīdzam labdarības organizācijas , kā arī palīdzam baznīcā jauniešu kalpošanā, organizējot pasākumus un darot citas lietas.

Iekrātas naudas kāzām mums nebija tādēļ likām lietā visu savu fantāziju, jo abi zinām, ka ja ir vēlme - līdzekļi vienmēr atradīsies. Tā kā abi ticam Dievam, tad nebija šaubu, ka vislabākās idejas taču nāk no "augšienes"!

Tā arī radās doma par krekliņu izgatavošanu ar uzrakstu "Krājam naudu kāzām! Palīdzēsi…?" gan latviešu, gan krievu valodā! Jau pirmo reizi, uzvelkot krekliņus, tikām pie pirmajiem 0.73 LS :)

Nākamreiz veicās labāk un mūs uzdāvināja 20 latus. Nu jau pamazām šī summa aug augumā un mēs ticam, ka līdz augustam tā noteikti pieaugs!

Galvenais ir nebaidīties, nekautrēties un ticēt, ka viss būs labi, kā arī pašiem censties pēc vislabākās sirdsapziņas.

Vēl mēs krājam naudu veicot gadījuma darbiņus, es tulkoju, Pāvels pārdod vecos, radinieku telefonus.

Bet Pāvela visģeniālākā ideja bija uztaisīt krājkasītes, kuras novietot mūsu mājās, un kur visi mūsu ciemiņi (un mēs paši galu galā!) varam mest kapeiciņas (un kas zina, varbūt arī banknotes).

Krājkasītes ir 1.20 augstas un izskatās iespaidīgi, pašiem prieks skatīties!

Ja jūs mīlat viens otru, tad nebaidieties – nauda vienmēr atradīsies! Un ir taču tik labi, kad ir sagaidīts īstais cilvēks!

Ja arī tu vēlies atbalstīt Pāvelu un Santu, tad vari vērsties pie viņiem privāti – 29332116, vai iemest kādu kapeiciņu viņu krājkasītē caur šo konta numuru:

LV45HABA0551017879702
SANTA VUŠKĀNE
Hansabanka
240389-13953
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Puika
Vauu, forshi! Obligaati ir jaaatbalsta!

Eliza
Super jaunieši ar super idejām!