Sākums > Kāzu Raksti

Paraugi vedēju runai

Vedējtēvs: Lūdzu Jūsu uzmanību! Esam saņēmuši Latvijas Republikas Ministru Kabineta pavēli NR.: 001 – MK/ no 2. 06. 2008. Ar sekojošu saturu...
Sekojot principam stipra ģimene, stipra valsts, kā arī sakarā ar solījumu palikt viens otram uzticīgi līdz mūža galam Ministru Kabinets, vecāki, vedēji un kāzu viesi vienprātīgi devuši piekrišanu (līgavas vārds) un (līgavaiņa vārds) laulību uzskatīt par likumīgu. Un ar šā gada 2. jūniju piešķirt (līgavas vārds un vecais uzvārds) uzvārdu (jaunais uzvārds), piešķirot (līgavas vārds un uzvārds) Latvijas Republikas jaunas sievas nosaukumu un zelta gredzenu (nopētiet gredzenu).
Vedējmāte: Piešķirt (līgavaiņa vārds uzvārds) Latvijas Republikas jauna vīra nosaukumu un zelta gredzenu (nopēta gredzenu). Turpmāk 2.jūniju atzīmēt kā svētku dienu.
Vedējtēvs: Un tagad gribu jums pasniegt Jūsu kopējo pašu pirmo svarīgo dokumentu, Jūsu laulības apliecību ar NR.:_____________.
Par šo svarīgo dokumentu pacelsim glāzes! tosts...
Vedējtēvs: Šodien vairs nebrīnās, ka šķiras, bet gan brīnās, ka nešķiras, tāpēc dzīvojiet tā, lai citi brīnās.
Mīļie jaunie!
Lai laimīga jūsu laulība! Lai jūsu mīlestība būtu mūžīga! Dzīvojiet mierā un saticībā! Mēs visi vēlamies, lai laime būtu mūžīga un tāpēc novēlu jums mīlestību- tikai mūžīgu, draudzību- uzticamu un bez noilguma!
Lai būtu laimīga jūsu laulība!
Laulības gredzens ir sens un nozīmīgs simbols. Pirmkārt, tas ir uzticības simbols-gredzens rāda visiem apkārtējiem, ka šī cilvēka sirds pieder laulātajam draugam. Otrkārt, gredzens ir apaļš- tātad tam nav ne sākuma, ne beigu, un tāpēc tas simbolizē uzticību.Un visbeidzot gredzens ir no zelta. Zelts ir tīrs un skaists metāls, kas nekļūst netīrs.Ar to tas simbolizē mīlestību, tīrību un uzticību.
Mīļie jaunlaulātie, lai jūsu mīlestība ir uzticama, tīra un vienmēr vieno laulības saites!
Apstiprināsim novēlējumu ar skanīgu glāžu piesitienu un uzsaucieniem \"Rūgts\".
Kad mēs paceļam rokas, lai saskandinātu glāzes, mēs norādām attālumu, kas ir starp mums.
Par šo tuvību arī pacelsim glāzes un paldies visiem, kas šodien ir šeit.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *