Sākums > Kāzu Raksti

Neskatoties uz krīzi Latvijā cilvēki turpina precēties

Latvijā katra nozare cenšas saglabāt savu pozīciju tirgū. Citi cenšas vairāk reklamēties, citi padodas un slēdz savus uzņēmumus, jo apgrozījums kļūst arvien niecīgāks.
Kāzas neskatoties uz krīzes apstākļiem tiek svinētas. Ģimene ir mūsu nācijas stiprums un laulības dibināšana ir pirmais solis ģimenes veidošanā.

Greznās un dārgās kāzu kleitas tiek atliktas, un izvēlētas skaistas, kuplas kleitas pār lētāku samaksu no 100 - 300 latu robežās. Ja pirms kāda laika dārgo kleitu pieprasījums bija diezgan liels, tad tagad tas sarucis, kāzu kleitu tirgotājiem nākas nolaist kāzu kleitu cenas līdz pat pašizmaksas cenai, lai atgūtu ieguldīto.

Kāzas vēl ar vien tiek svinētas skaistos viesu namiņos. Vairāk tiek ietaupīts visādos sīkumos - taisot ielūgumus, dekorācijas. Kāzu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus tuvie draugi sponsorē kā dāvanu, kas finansiāli atbalsta nodrošināt pašas kāzas.
Kāzās tiek ielikta visa enerģija, līdzekļi lai tās izdotos. Lai visu mūžu būtu ko atcerēties - savu jaunās dzīves aizsākumu.

Ļoti daudzi pakalpojumi tiek aizstāti ar privātpersonu piedāvātajiem, jo tā sanāk lētāk. Salonos ir dārgas īres un jāmaksā alga pārdevējam, un arvien mazāk tie tērē naudu reklāmās. Būtiska ir katra pakalpojumu sniedzēja reklāma, lai tas būtu atrodams interneta vidē. Mūsu aizņemtajā laikā – daudziem tie ir 2-3 darbi, lai nodrošinātu iztiku. Internets ir viens no instrumentiem kā cilvēki atrod sev piemērotu pakalpojumu sniedzēju.

Uzraksti savu kāzu aprakstu un nosūti [email protected]
Tas tiks publiskots: http://www.preceties.lv/kazu-foto-galerijas.htm

Kāzas ir ļoti pozitīvs notikums un uzrakstot par savām kāzām, tas katru cilvēku uzlādē ar patīkamām emocijām, piepilda ar prieku un laimi. Kāzu apraksti ļauj izveidot atmiņu lapu par šo dienu pārim un ir labs iedvesmas avots tiem pāriem, kuri vēl nav precēti un vēlas uzzināt kā citi pāri apprecējušies, kā viņiem veicās. Tas iedvesmo un ir kā labu cilvēku padoms. Bilžu galerija ļauj ielūkoties izvēlētajos aksesuāros, notikumu vietās. Tā ir kā ideju grāmata, kuru katrs jaunas pāris var papildināt. Kopīgi tas izaugs kā mīlas koks, kas pilnveidos Latvijas jaunās ģimenes, jo ģimene ir mūsu lepnums un spēks. Mīloša ģimene spēj iedvesmot tautu un pacelt augstāk par visām problēmām. Mīlestība spēj sadziedēt sāpes, mīlestība iepriecina ikvienu.

Veidosim Latviju ar mīlestības pilnām ģimenēm!
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *