Sākums > Kāzu Raksti

Modes, aksesuāru un rotaslietu dizainere - Evita Bosa

Jau apmēram četrus gadus darbojos kā uzņēmējs modes un dizaina pasaulē, bet kopējā darba pieredze šajās sfērās ir ievērojami lielāka, jo esmu ar to saistījusi lielāko savas dzīves daļu. Strādājot radoši gadu gaitā esmu iedzīvinājusi savas idejas neskaitāmos dažādu stilu un veidu tērpos un apģērbos – sākot ar kleitām, vakara kleitām, kostīmiem, žaketēm un beidzot ar žabo, korsetes, kakla korsetes, jostas, cepures, platmales, cimdus utt. Būtībā savā darba pieredzē esmu saskārusies un aptvērusi visu daudzpusīgo apģērba dizaina pasauli. Daudz darba un uzmanības esmu veltījusi arī dažādu aksesuāru dizainam un izveidei – rokas somiņas, vakartērpu somiņas, cimdi pie vakartērpa, dažādas cepures, šalles, apmetņus un lakatus, jo kas gan var labāk atdzīvināt cilvēka tēlu kā trāpīgs un pieskaņots aksesuārs. Jau vairākus gadus aktīvi nodarbojos arī ar rotaslietu māksliniecisko dizainu un veidošanu , kā arī dažādu jaunu tehniku izstrādi un pielietošanu roku darinātu rotaslietu izveidē. Veidoju – auskarus, rokas sprādzes, kaklarotas, brošas, gredzeni, matu rotas. Uzskatu, ka rotaslietas lieliski papildina un akcentē personas tēlu un bieži vien var pastāstīt par cilvēku vairāk nekā viss tērps kopumā. Tā ir arī lieliska iespēja sevi parādīt kā radošu mākslinieku un dizaineri un jo lielāka izejmateriālu dažādība, jo lielākas iespējas īstenot iecerēto, tāpēc arī veidojot rotas izmantoju daudz un dažādus materiālus - ādu, stiklu, koku, metālu, papīru, polimēra mālu, dažādus pusdārgakmeņus, swarovski kristālus un saldūdens pērles, gliemežvākus utt.

Kāzas ir īpašs notikums katra cilvēka dzīves ceļā, un ņemot vērā šī notikuma unikālo raksturu, arī tērpu dizainam un aksesuāriem jāpieiet ar īpašu atbildības sajūtu, uzmanību un vērību. Tāpēc savā darbā arī īpašu uzmanību esmu veltījusi šim notikumam. Kāzu kleitu stils un mode maz ietekmējas no sezonas vai modes tendencēm, jo lielākoties līgavas kāzu kleitā cenšas atspoguļot savu iekšējo pasauli un vērtības, un parādīt savu izpratni par skaistumu, un man ir patiess prieks, ja varu īstenot kāda cilvēka vēlmes veidojot unikālas un vienreizējas kāzu kleitas. Katra kāzu kleita ir kā jauns izaicinājums un vienreizējs notikums gan dizainerim, gan līgavai. Esmu veidojusi lieliskas kāzu kleitas ar roku izšuvumiem un arī dažādus pieskaņotus kāzu aksesuārus - plīvurus, diadēmas, kāju lentes, matu rotājumus, apakšveļu ar mežģīnēm, gredzenu spilventiņus un ziedu groziņus.

Pašlaik savu radošo un māksliniecisko darbību esmu pārcēlusi uz Lielbritāniju un esat laipni gaidīti un aicināti aplūkot, iepazīties un arī iegādāties manus darbus internetā - www.shermidesign.co.uk
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *