Sākums > Kāzu Raksti

Līgavu make-up

Savā visskaistākajā un vissvarīgākajā dienā katra līgava vēlas izskatīties pēc iespējas labāk un skaistāk. Lai to panāktu, par to jādomā jau iepriekš. Laicīgi jāaiziet pie kosmetologa: jāattīra seja, jāveic pīlings gan sejai, gan dekoltē zonai, jāpalutina sejas, kakla un dekoltē āda ar maskām. Vismaz dienu iepriekš jāveic uzacu korekcija, lai kāzu dienā nebūtu ap uzacīm apsārtuma. Arī skropstas var iepriekš ķīmiski nokrāsot.
Vislabāk, protams, make-up uzticēt veikt profesionālam vizāžistam. Vēlams to izmēģināt iepriekš, lai „lielajā dienā” nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Make-up speciālists izveidos tieši Tev vispiemērotāko make-up izmantojot tikai kvalitatīvus un profesionālus produktus.
Viens standarta padoms līgavu grimam nederēs, jo katra līgava ir vienreizēja un neatkārtojama personība. Kas derēs vienai, nederēs citai. Grimam jāatbilst līgavas tēlam un viņas stilam. Grims var izcelt skaisto un noslēpt nevēlamo. Tam jābūt maigam, starojošam un pats galvenais – noturīgam. Ja šajā, tavā visskaistākajā dienā, noritēs kāda prieka asara, tā nedrīkst atstāt pēdas uz līgavas vaigiem.
Make-up uzdevums ir padarīt seju svaigu, starojošu un panākt veiksmīgu gaismēnu saspēli.
Profesionāls vizāžists uz attīrītas, tonizētas sejas uzklās bāzi, kas matē un saglabā make-up nevainojamu visā dienas un pat nakts garumā.
Vajadzības gadījumā varam izmantot defektus maskējošos līdzekļus – varam noslēpt tumšos lokus zem acīm, izgaišināt acu kaktiņus, ap degunu tumšās vietiņas, lūpu kaktiņus. Varam notušēt arī nelaikā uzmetušās pumpiņas.
Līgavu grimā varam izmantot vai nu noturīgu, bet ne smagu tonālo krēmu vai gaismu atstarojošu pamattoni, kas vizuāli samazina grumbiņas sejā un piešķirs ādai patīkamu spožumu.
Šo visu līdz šim uzklāto nofiksējam ar caurspīdīgu, smalku birstošo pūderi.
Ļoti svarīgi ir neaizmirst arī par kaklu un dekoltē zonu, lai tie visi būtu vienā tonī noklāti gan ar bāzi, gan ar tonālā krēma kārtiņu un pūderi.
Izmantojot skulpturējošo paleti, veidojam vaigu iekritumu vietas, vajadzības gadījumā nedaudz mainam sejas formu un akcentējam vaigu kaulus un sejas vidusdaļu.
Ar silta vai vēsa toņa vaigu sārtumiem piedodam sejai svaigumu: uzklājot nedaudz uz vaigu kauliem, virs uzacu lūzuma augšējā punkta un arī nedaudz uz zoda.


Par acīm mēdz teikt, ka tās ir dvēseles spogulis, bet uzacis paspilgtina sejas vaibstus. Mainot uzacu formu, varam mainīt arī sejas vaibstus. Svarīgi ir atrast meistaru, kurš var izveidot tieši Tev un Tavai sejas formai piemērotāko uzacu formu. Uzacu toni parasti pieskaņo matu tonim. Gaišmatēm 1 vai 2 toņus tumšākas, bet tumšmatēm 1 toni gaišākas. Ja uzacu matiņi ir nepaklausīgi, tās var „savākt” ar speciālo uzacu želeju vai ar parastu matu želeju, kuru nedaudz uzklāj uzacu birstītei, pēc tam ieķemmē uzacīs. Lai uzacis padarītu izteiksmīgākas, varam locījuma vietu ietonēt par ½ toni tumšāku.
Acu ēnu toņus pieskaņo līgavas acu krāsai, tērpa tonim, ziedu tonim. Stilista-vizāžista izvēlēts acu make-up veids un krāsu salikums radīs vienreizēju un neatkārtojamu salikumu, kas paspilgtinās un darīs mirdzošas līgavas acis. Pamatā acu grimam jābūt gaišam, mirdzošam, tādam, kas izceļ acis, bet nenomāc ar krāsu intensitāti. Jāuzmanās, ja ap acīm krunciņas, tad jāraugās, lai mirdzošās perlamutra ēnas nenonāk uz acs apakšējā plakstiņa, kas vēl vairāk paspilgtinās krunciņas.
Tušu līgavām izmanto ūdens noturīgu! Var izmantot gan klasiski melnu vai tumši brūnu diskrētākam izskatam. Var izmantot arī krāsainās tušas piemēram acu tonī, vai acīm kontrastējošā tonī. Ja skropstas plānas, tad ar acu kontūrzīmuli akcentē augšējā plakstiņa skropstu līniju, tā padarot vizuāli biezākas skropstas. Bieži vien līgavas izvēlas pielīmēt mākslīgo skropstu kušķīšus vai skropstas visā garumā.
Lūpu krāsas toņi līgavām parasti ir rozīgos toņos: vai nu siltos ( persiku, lašu) vai vēsākos (aveņu), atkarībā kāds piestāv vislabāk. Lai lūpu krāsa turētos ilgāk, tad izmantojam ūdens noturīgu lūpu kontūrzīmuli: apvelkam lūpas, ja vajag piekoriģējam formu un virzienā uz lūpu iekšpusi iztušējam to. Klājam lūpu krāsu un uzmanīgi pieliekot salveti nosusinam, tad klājam lūpu krāsas otru kārtu. Tā uzklāta lūpu krāsa turēsies ilgāk. Ir firmas, kas ražo caurspīdīgas želejas, kas paredzētas lūpu krāsas noturībai. Arī tādu varam uzklāt virs lūpu krāsas.
Kā akcentu līgavas grimā var izmantot arī dažādus smalkus gliterīšus gan uz plakstiņiem, gan dekoltē un plecu galiem, kas ļoti labi izskatās kā saules gaismā, tā arī vakara apgaismojumā.
Dažkārt līgaviņas grimā izmanto arī swarovski kristāliņus, baltas pērlīšu pusītes, rotu vietā var skaisti uzzīmēt body-art elementu ar kristāliem un gliterīšiem izgreznotu.
Izmantojot tagad pieejamos materiālus un „iedarbinot” fantāziju, izveidot var visu, lai ikviena līgava šajā dienā būtu visskaistākā un neatkārtojamākā!


Novēlu, lai katrai līgavai izdodas atrast savu meistaru, lai kopīgi sadarbojoties un uzticoties, tas palīdzētu viņai kļūt par SAVAS DIENAS KARALIENI !
- Solvita Buša-Risberga , Tel.: 26700191 -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *