Sākums > Kāzu Raksti

Līgavas kurpes

Līgava visā krāšņumā. Lai tā būtu, līgava iepriekš gatavojas un vispirms tiek sagādāta kāzu kleita. Tā tiek piemeklēta pēc gaumes, uzmērot to, vai šujot, lai justos ērti, var ērti kustēties un justos komfortabli, neskatoties uz to, ka tā ir kupla vai kā citādi grezna.

Der tomēr pievērst uzmanību ļoti svarīgai lietai – kāzu apaviem. Skaidri jāzina, kādus apavus izvēlēties, un kur tos meklēsi. Nereti jaunās līgavas kurpēm nevēlās tērēt daudz naudas, jo tāpat jau ir daudz un dažādu izdevumu, tāpēc kurpes atliek maliņā. Tomēr tām nepieciešama uzmanība. Ja vēlies iztērēt mazāk naudas, vari pirms tam izpētīt kurpju veikalus, kur ir izpārdošanas, iepriekšējā gada kolekcijas nereti ir uz pusi lētākas, un nemazāk kvalitatīvas. Viss ir tavās rokās, kādas kurpes izvēlēsies! Neatstāj meklējumus uz pēdējām dienām! Kaut arī kāzu kleita ir gara, tomēr apavi būs redzami ik reiz kad līgavainis tevi nesīs uz rokām, kad iesi un būsi pacēlusi kleitu mazliet augtāks. Tāpēc svarīgi, lai kleita un kurpes ir saskaņotas.

Bet ļoti svarīgi, kur kāzas svinēsiet, lai vari izvēlēties piemērotus apavus. Tām jābūt komfortablām, bet kedas šeit nu gluži nederēs. Tām jābūt svinīgām, greznām. Lai tava gaita baznīcā ir cēla un elpu aizaujoša. Līgavainis būs patīkami pārsteigts redzot savu apburošo jauno līgavu. Tāpēc apaviem ir jābūt ērtiem, tos nepieciešams ienēsāt kādu dienu iepriekš, lai kāzu dienā nenoberztu kājas un neradītu diskomforta sajūtu. Ja tev ir kāzu dienas ģenerālmēģinājums, uzvelc tās uz mēģinājumu, lai kurpes ienēsājas. Ja apavi būs mazliet ienēsājušies, būs viegli tos nēsāt, un tava gaita būs patīkami viegla. Varēsi izbaudīt kāzu dienas patīkamos mirkļus.

Tu atradīsi plašu kāzu apģērbu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Inga
Kad meklēju baltas kurpes, nevarēju atrast, nācās daudzus veikalus izstaigāt

Katrīna
man ar tā bija, kāzu salonos tās audumu kurpes neiet pie sirds