Sākums > Kāzu Raksti

Līgavas frizūra un tās nozīme

Pirms kāzām ir jāizvēlas kleita, rotas, kas ir saskaņotas. Bet ko gan iesākt ar saviem matiem? Kā lai zina pie kura friziera doties, un ko darīt, ja nezini kāda frizūra tev der?

Vispirms izvērtē cik gari tev ir mati, ja tie ir īsi un vēlies garākus, pastāv iespēja pieaudzēt matus.

Ja tev ir gari mati, bet nezini, kad labāk nokrāsot, lai kāzu dienā tie izskatītos nevainojami un labi kopti. Noteikti nedīkt krāsot to iepriešējā vakarā, jo var izrādīties, ka tonis var sanākt ne tāds kā vēlējies. Matus ieteicams nokrāsot vismaz nedēļu pirms tam.

Izvēlies frizieri pēc citu ieteikumiem, vai arī pēc savas pieredzes, jo svarīgi, ka ne tikai viņa tevi uzklausa, bet svarīgi lai saskata visu kopumā un iesaka labāko.

Tātad frizūru vislabāk vienu reizi izmēģināt iepriekš, lai pārliecinātos, ka tā tev piestāvēs vislabāk, ja nevēlies riskēt.

Kleitas dizains un kaklarota, kā arī matu saspraudes vai rotājumam jābūt saskaņotam, tā ko frizūras mēģinājumam der kleitu arī uzvilkt.

Ja esi jau izlēmusi kādu vēlies matu sakārtojumu, pārliecinies, ka arī speciālists spēs izpildīt Jūsu vēlmes.

Dzīvie ziedi bieži tiek izvēlēti matu sakārtojumos. Visizturīgākie ziedi ir rozes.

Svarīgi, lai arī kāzu dienā friziere tev var veltīt pietiekoši daudz laika, un pati var ierasties pie tevis mājās. Ierastajā vidē jutīsieties vēl drošāka. Un ar kleitu un plīvuru nebūs nekur apkārt jāiet pirms kāzu ceremonijas.

Arī matu kopšanas līdzekļus iepriekš vēlams pamēģināt, lai to smarža ir pieņemama. Un nekas neveido diskomfortu, lai tu kāzu dienā jūties labi.

Arī izmaksas var būt ļoti dažādas, atkarībā no sarežģītības un meistara cenām.


Tu atradīsi plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *