Sākums > Kāzu Raksti

Līgavas apmetnis vai puskažoks

Strauji tuvojas vasara un var šķist, ka līgavas apmetnītis nav nepieciešams. Bet zinot Latvijas laika apstākļus, nekad nevar paredzēt laika apstākļus jau krietnu laiku uz priekšu, kad tiek izvēlēts konkrēts datums pat vasaras vidū. Kā zināms, pat Līgo vakarā un Jāņos ļoti bieži nākas saskarties ar šo parādību.

Nav šaubu, kad ziemā un rudenī bez apmetņa vai puskažoka neiztikt. Bet ko tad darīt vasarā, viens risinājums gan pastāv, iznomāt šo apmetni, kas sanāk bieži krietni vien lētāk un radīsies tāda kā drošības sajūta, bet ja nu līst un diena ir apmākusies, ar atkailinātu korsešu kleitu iet visādās izdarībās, līgava var nosalt un justies neomulīgi.

Tas ir aksesuārs, kas piešķir līgavai īstu elegances pieskaņu un aristokrātismu.
šis ir izsmalcināts kāzu aksesuārs, kurš sākumā var nešķist tik nozīmīgs, bet tas rada tādu sievišķīgumu un harmoniju ar izsmalcināto kāzu kleitu.

Līgavu apmetņi mēdz būt ļoti dažādi: kažokādas
mākslīgās kažokādas
auduma apmetņi
adīti vai tamborēti apmetņi
kažociņi no gulbja dūnām
palantīni
apmetņi ar piedurknēm
apmetņi bez piedurknēm

Protams arī krāsu gammas un nianses var būt ļoti atšķirīgas. Tiek piemeklētas gan aizsienamas atlasa lentas, gan izsmalcināti kristāli vai pērles. Atliek tik doties uz kāzu salonu un piemeklēt kāzu kleitai pieskaņotu apmetnīti.

Tu atradīsi plašu kāzu apģērbu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *