Sākums > Kāzu Raksti

Līgavas aksesuāri

Līgava ir tik skaista savā baltajā kāzu kleitā. Kleita var būt ļoti grezna ar svarovski kristāliem, izšuvumiem. Tā var būt arī pavisam lakoniska, bet tomēr pildīt savu vienreizējo un neatkārtojamo funkciju. Ja kleita ir izvēlēta, tad tiek izvēlēti aksesuāri, kas papildina līgavas kleitu, un padara līgavu neaizmirstami skaistu.

Līgavas aksesuāri var būt:
Kāju mežģīne – sievišķīgs aksesuārs, kas mičošanas laikā tiek novilkts ar vīrieša zobiem. Ja vēlies lai aksesuārs saglabājas arī līdz kāzu naktij un Jums ar vīru ir intīmas rotaļas, iegādājies divas, vienu uzvelkot nedaudz augstāk par otru.

Apakšveļa – to jāizvēlas piemērotu, lai kāzu kleitā jūties ērti, pirmajā kāzu naktī pārsteidz savu mīļoto ar izsmalcinātu un nedaudz erotisku pieskaņu.

Kaklarota un auskari – par pamatu tiek ņemta kāzu kleita, tad skatās sejas formu, lai piemeklētu auskarus, un, protams, arī katras līgavas personīgo gaumi, ņemot vērā arī modes tendences.

Plīvurs – svarīgi lai plīvurs tiek pielaikots kopā ar kleitu, jo arī plīvuram tonis var atšķirties (tas var būt sniegbalts, un arī pelēcīgs), kā konkrētiem kleitas modeļiem piestāv attiecīgi plīvuri.

Apakšsvārki – tie tiek nomāti vai pirkti. Tie nepieciešami, lai kuplā princešu kleita ir kupla un lieliski izskatās, jo notur savu formu.

Kurpes – ļoti būtisks aksesuārs – tām jābūt glītām un sievišķīgām, kā arī ērtām. Maldīgs priekšstats, ka zem kuplās kāzu kleitas kurpes nemaz neredz, tā nebūt nav, jo vīrs pāri tiltam līgavu nesīs uz savām rokām, kurpes būs ļoti labi redzamas un arī kāzu foto tās būs noteikti redzamas.

Somiņa – somiņa ir tās izsmalcināts aksesuārs, kas lieliski izskatās gan foto, gan arī lieti noder.

Tu atradīsi plašu kāzu aksesuāru klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *