Sākums > Kāzu Raksti

Kuri ir kāzu kleitu top dizaineri?

Kāzu kleitu tirgus īstenībā ir ļoti plašs – izvēle pastāv gan modeļu, gan materiālu, gan kvalitātes, gan firmas zīmju ziņā. Tomēr – katrai līgavai ir svarīgi, kā atšķirt rekomendējamu izvēli no tādas, kas atbildīs tikai daļēji pat pamata prasībām. Tāpēc neliels ieskats top dizaineru vārdos var noderēt, novērtējot vietējo kāzu salonu piedāvāto kvalitāti un dizainu daudzveidību.

Vera Vanga – tas noteikti ir vārds, kurš zināms teju katrai līgavai. Lai arī dizainere savu pirmo kāzu kleitu kolekciju piedāvāja tikai 1990. gadā, viņas stila izjūta un gaume iekarojusi modes pasaules uzmanību un kritiķu atzinību. Pati dizainere reiz bija daiļslidotāja, bet pēcāk 15 gadus strādāja kā modes redaktore Vogue. Tagad viņa ir viena no iemīļotākajām slavenību dizainerēm, kuras kleitas vērojamas arī kino filmās, un dizainu veido arī juvelierizstrādājumiem.

Angels Sančezs – venecuēlietis, kura kāzu kleitām raksturīga gan elegance, gan uzdrīkstēšanās un kurš iekarojis tādu Holivudas dīvu ievērību, kā, piemēram, Sandra Bulloka un Selma Haieka. Viņš iepriekš studējis arhitektūru, bet pirmos laurus kā kāzu kleitu dizainers plūcis Latīņamerikā.

Karolīna Herrera – viņas vārds ne reizi vien ir bijis dažādu starptautiska un nacionāla mēroga apbalvojumu nominantu vidū. Un ar to nebūt nebeidzas atpazīstamība oficiālā līmenī – tieši šo dizaineri bieži izvēlējušās pirmās lēdijas, kā Žaklīna Kenedija un Mišela Obama. Mīlestību pret modi un augstas kvalitātes standartus Karolīnai ieaudzinājusi vecmāmiņa. Viņas izcilība saistāma ar klasiski elegantiem un ieturētiem dizainiem, lai arī pat šajās kolekcijās pēdējos gados iezagušās krāsas – galvenokārt rozā un mazliet pelēkā.

Dženija Packhama – viņas tērpus esam redzējuši seriālā Sekss un lielpilsēta. Lai arī zīmols pastāv kopš 1988. gada, kāzu kleitu kolekcijas dizainere piedāvā salīdzinoši nesen. Līgava viņas skatījumā ir moderna un neparasta, līdz ar ko dizainos atrodamas aktuālās tendences, kā asimetrija un Swarovski izšuvumi.

Pīters Langners – dizainers, kurš strādājis ar vieniem no vadošajiem modes namiem, kā, piemēram, Dior un Ungaro. Šobrīd dizainera iedvesmas un dzīvesvides pilsēta ir Roma, bet kāzu kleitas tiek pārdotas aptuveni 70 veikalos dažādās valstīs un kontinentos. Viņā saņēmis ievērojamus apbalojumus un ir zināms ar izcilu precizitāti un pārdomātām detaļām.

Ielūkojoties šo dizaineru mājas lapās un novērtējot piedāvājumu, iespējams, būs daudz vieglāk atrast īsto dizainu un kvalitāti, iepērkoties tepat Latvijas robežās.
- www.preceties.lv -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Beate
Visskaistākās kāzu kleitas rada mūsu pašu bāleliņš - Mārtiņš Pūpols !!!