Sākums > Kāzu Raksti

Konfekšu dāvanas Kāzu dienai!

Esmu Daiga no Ventspils. Mana sirdslieta ir floristika, kā arī kompozīcijas, pušķi no konfektēm, kas radīs īpašu noskaņu.

Konfekšu kompozīcija ir burvīga dāvana Jaunajam pārim - skaista, garšīga,eleganta, īpaša. Jūsu dāvana ne tikai būs redzama citiem, bet arī oriģināla! Daudzi lauza galvu, kā lai noformē naudas dāvanu. Es piedāvāju jauku risinājumu - konfekšu sirds, pērle, ūdensroze, rožu, konfekšu koks,varu pat izveidot lielu, baltu mīlestības laivu, un visiem šiem darbiņiem var pievienot naudiņu, glīti iestrādājot darbiņā.

Protams, veidoju arī konfekšu pušķus - rafaelo pušķis elegants un cēls, pušķi ar sirsniņām, taurenīšiem, dimantiņiem, pērlēm, spalvām - viss ko vēlaties, kādos krāsu toņos vēlaties un ar kādām konfektēm.

Mans īpašais piedāvājums - konfekšu gulbji! Gulbji veidoti no rafaelo konfektēm, dekoratīva auduma, lentēm. Ja izvēlaties šādu dāvanu, tad gulbji ir uz dekoratīva dīķa, bet ja vēlaties izmantot kā dekoru Jaunā pāra istabiņā vai arī dekorēt svētku mielasta galdu, tad gulbji būs bez pamatiņa un varēsiet nolikt kā vēlaties.

Gulbji var būt dažādi. Gulbju līgaviņa ar plīvuru un pērļu virteni ap kaklu un gulbju līgavainim melna platmale un melns tauriņš. Tauriņu var aizstāt ar salocītu vēdekļa formā naudiņu un atkal iegūstam neaizmirstamu dāvanu Jaunajam pārim.


Konfekšu kompozīcijas, pušķi tiek gatavoti pēc pasūtījuma.
Izpildes termiņš 2-3 dienas, lai gan jāņem vērā cik liels darbiņš jāveido.

Daiga
mob. 28312911
e-pasts: [email protected]
Tu atradīsi plašu kāzu dāvanu klāstu sadaļā:
- Daiga no Ventspils -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *