Sākums > Kāzu Raksti

Ko dāvināt uz kāzām?

Šīs jautājums ir vienmēr aktuāls pirms dodies uz kāda pāra kāzām. Dāvanas ir ļoti dažādas, tās var būt greznas, noderīgas un ļoti praktiskas. Vienas no populārākajām ir dāvanas – NAUDA.
Tā var būt ļoti dažādi noformēta. Aploksnē saņemt kāzu dāvanu ir izveidojies tāds kā standarts.

Ar vien biežāk tiek meklēti dažnedažādi veidi kā uzdāvināt naudiņu Jaunajam pārim netradicionālā veidā. Tā var būt kāda lādīte ar kādām pērlēm un latiem, tas var būt rāmītis ar ierāmētiem piecu latu zīmēm. Tas var būt jebkas, kas ļauj vaļu fantāzijai. Jaunais pāris parasti ir priecīgs, ja dāvana ir arī kā finansiāls atbalsts pāra jaunajai kopdzīvei. Oriģināli to pasniedzot, tas noteikti paliks atmiņā.

Bet, ja vēlies dāvināt kaut ko citu, lai nenonāktu neērtā situācijā, vai lai pāris nebūtu apbēdināts, noskaidro, kas viņiem īpaši ir nepieciešams. Uzjautājiet, noskaidrojiet, ko pāris vēlas saņemt dāvaniņā, varbūt pāris dos kādu mājienu.

No praktiskā viedokļa, pāris droši vien nebūs priecīgs, ja dāvanā saņems vairākas krūžu servīzes, vai mikserus, vai vienādus traukus. Tāpēc, ja dāvini, ko praktisku, vispirms noskaidro, vai tiešam pārim tas nepieciešams, un šādu dāvanu viņi vēlētos noteikti saņemt.

Ja pāris vēlas saņemt dāvanā naudu, nereti pāri izdomā tekstus, kā to ierakstīt ielūgumos. Piemērs: Vēlamies dāvanas saņemt aploksnēs, vai dāvanas vēlas saņemt papildinot kāzu ceļojuma krājkasīti. Tos tekstiņus nereti katrs pāris izdomā īpašu, neuzbāzīgus un tas atvieglo arī ciemiņiem dzīvi, jo ir skaidrs, ko jaunais pāris vēlas, nav lieku pārpratumu.

Tu atradīsi plašu kāzu dāvanu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Olga
Sveiki, es gan domāju kā kāzās labāk dāvināt, kaut ko tādu, kur pāris varētu aiziet divatā, kaut ko interesantu, piemēram,http://www.fromme.lv/davanas_kazas_kazu_diena