Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu valsis

Kāzas tie ir ļoti īpaši svētki gan jaunajam pārim, gan pārējiem viesiem.

Kāzu valsis ir tradicionāli svarīgākā deja kāzu veidošanā. Šī ir pirmā jaunlaulāto deja, kā vīram un sievai. Šī skaistā deja simbolizē divu iemīlējušos cilvēku pirmos soļus kopdzīvē. Tomēr šī deja var izraisīt lielu trauksmi uz pāriem, kuri ir kautrīgi, vai kuri nav pārliecināti dejotāji. Tāpēc sniegšu dažas instrukcijas.

Sākumā izvēlieties savu mūziku kas tīkamāka sirdij. Valša ritmu skaita uz trīs. Tā arī ir pati svarīgākā daļa no mācīšanās, prast sajust ritmu. Deja ir ļoti vienkārša , bet to nevarēs nodejot pilnvērtīgi, ja abi partneri neskaitīs mūziku vienādi. Ja jūs un jūsu partnere nav rūdīti dejotāji, tad vajadzētu laikus patrenēties vai arī apmeklēt valša dejas nodarbības. Ar laiku spēsiet sajust dejas vieglumu.

Vīra solis uz priekšu ar kreiso kāju, solis uz sānu ar labo kāju un tad kreiso kāju pielikt klāt labajai. Soli atpakaļ ar labo kāju, solis uz sāniem ar kreiso kāju un tad ar labo kāju blakus kreisajai. Var teikt tā – uz priekšu uz sāniem un kopā, atpakaļ uz sāniem un kopā.
Sievas solis ir ļoti līdzīgs, bet pirmo soli sper atpakaļ. Soli atpakaļ ar labo kāju, soli uz sāniem ar kreiso kāju un tad labo kāju liekam blakus kreisajai kājai.

Vīram vajadzētu turēt sievietes labo roku ar savu kreiso. Ir svarīgi lai vīrs stingri tur rokas, bet ne pārāk, lai varētu sieva līgani kustēties. Otra roka tiek likta uz muguras un tai ir jābūt atbrīvotai, bet ne ļenganai.


Tu atradīsi plašu kāzu valša pakalpojumu sniedzēju klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *