Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu noformējums, kas priecē VISUS!

Veidosim šo dienu īpašu!


Ir pienākusi diena, kuru Jaunais pāris ir gaidījuši ar saviļņotu satraukumu un domām, ka tā būs viņu visskaistākā un atmiņām bagātāka diena, kura paliks atmiņā jaunajiem un, protams, viņu vecākiem, kā arī uzaicinātajiem viesiem. Atmiņā paliek baznīca, vai vieta, kur notiek svinīgā sarakste, un jaunā pāra svinīgais solījums vienam otram, kā arī telpa, kur notiek saviesīgā daļa.

Darbu ir tik daudz, kas jāpaveic vecākiem, jaunajiem un vedējiem, vai atliek tam visam laiks, zināšanu un spēka? Jāsagatavo dāvaniņas vecākiem, vedējiem, piemiņas lietiņas konkursiem un tuvākajiem draugiem. Sākot ar ielūgumiem nākas saskarties ar svinīgās dienas, sapņu realizāciju.

Jaunā pāra glāzes, piemiņas šampanieša pudele, kuru atver pirmo, piemiņas novēlējumi un svinīgās dienas datums....., protams, kāzu mašīna un arī dāvanu iesaiņojumi.

Neizpaliek arī baznīcas, svinīgais dārza noformējums un svinību telpu izgreznošana – tas viss sāk velties uz jauna pāra un vedēju pleciem. Vai atliek tam visam laiks? To Jums atvieglos un nāks palīgos meistari- sapņu piepildītāji un izpalīgi, kuriem var pastāstīt par saviem sapņiem un vēlmēm, tie ir kāzu dizaineri un mākslinieki.

Kāzu dizaineri un mākslinieki Jums piedāvās piepildīt Jūsu sapņu dienu, uzklausīs Jūsu vēlmes un palīdzēs ar padomu, un ieteiks piemērotāko. Sākot ar ielūgumu izveidi, piemiņas albumu, glāžu piemeklēšanu, dāvanu māksliniecisko noformējumu. Tad seko nākamais nepieciešamo skaistuma lietu saraksts- ziedu noformējums mašīnai, Līgavas pušķa izveide no vēlamajiem ziediem un, protams, Līgavas kleitai piemērotās krāsās. Vienotu noformējumu no zieda piespraudes Līgavainim līdz dārza vārtiem pie mājas, viesu nama vai baznīcas. Apsveikuma pušķi vecākiem no viņu mīļākajiem ziediem.


Pats svarīgākais brīdis baznīcā jau ir sagaidīts, ziedi pasniegti, tagad viesi dodas uz svinību norises vietu, kur gaida Jauno pāri. Jaunā pāra sagaidīšana ir diezgan garš process, paiet laiks, kad viesi paliek vieni un ir jauki, ka viņi jūtas gaidīti arī tajā mirklī. Ir patīkami, ja ir uzklāts oriģināls uzkodu galds, ar atspirdzinošajiem dzērieniem. Viesi novērtē kā ir noformēta svinību norises vieta un tas arī ir pirmais iespaids, kas paceļ garastāvokli (interesanti plakāti, iekšējās kārtības noteikumi un citi asprātīgi noformējumi, kas izklaidē viesus)

Svinīgās vietas noformējums ir izveidojies jau no mūsu senajām tradīcijām, kad senie latvieši izgreznoja māju un saimes ēku ar meijām, baltiem galdautiem, grezniem traukiem un svečturiem. Laika gaitā noformējums ir mainījies un transformējies atbilstoši tradīcijām un modes tendencēm, taču nemainīgi saglabājot meiju nepieciešamību, kas papildina jebkuru telpu un dod svinīguma sajūtas sirdī.

Šodien tam visam seko līdzi un realizē dekorators- mākslinieks sirdī Andis Bošs. Uzburt noskaņu viņš prot jau kopš 1997. gada, tās ir bijušas gan pieaugušo tematiskās svinības, kā arī jubilejas bērniem. Ikgadējās jaungada svinības gan pilīs, gan būdiņās. Ir palīdzējis piesaistīt cilvēku uzmanību noformējot reklāmas telpas tirdzniecības centros. Tomēr vissirsnīgākie svētki un diena, kas paliek atmiņā uz visu mūžu ir KĀZAS. Neatkarīgi no laika apstākļiem un četriem gadalaikiem, tiek veidots un piedāvāts tieši Jūsu sapņu piepildījums gan iekštelpās, gan ārpus tām. Noformējuma izvēle un izveide nav sarežģīta, bet laika ietilpīga gan. Tāpēc ar laiku ir jārēķinās, jābūt elastīgam, kā arī apķērīgam darba procesā, tad viss būs kārtībā. Jāredz telpa, tehniskās iespējas fantāzijas lidojumam. Veidojot noformējumu, jāpārkāpj robežām un jāļaujas vēlmēm un sapņiem, to izveidei. Svarīgākais ir redzēt vietu, telpu, kur būs svinīgais pasākums, un būt drošiem, ka ir atļauja no īpašniekiem par sapņu piepildījumu. Materiāliem un dekorācijām jābūt sagatavotām jau laikus, vismaz nedēļu iepriekš, bet pašas dekorācijas jāuzstāda iepriekšējā naktī, jo iespējams vēl rīta posmā, kaut kas jāpapildina. Jāizpušķo arī baznīca, jāsadala laiks un jābūt atdevei uz visiem 110%. Līgavas pušķis jānogādā Līgavainim, ja līgavas frizūrā nepieciešami ziedi, tad tie arī ir jānogādā, jāizpušķo mašīna..... iepriekš sarunāts frizieris un fotogrāfs ...Jābūt sagatavotām dāvanām ... dekorācijām, kas tiks uzstādītas, pēc scenārija jābūt „kaujas” gatavībā.

To visu var skriet un meklēt pa dažādiem saloniem un pie dažādiem amata meistariem vai arī visu vienkopus svinibuagentura.lv Jums tikai jāpasaka, kas, kad, kur un svinības var sākties! Ļausimies svētku priekam, atmiņām, kas priecēs vēl ilgu laiku, Jūs un svētku viesus, uzmanības veltījumiem viesiem, dāvaniņām vecākiem un draugiem, glāžu rakstiem un ziedu kompozīcijām un visam, visam, ko vien sirds kāro un prāts vēlas šīs dienas piepildījumam….


Novēlot šampanieša saldmi un prieka dzirksti sirdī, neaizmirstamu dienu, bez raizēm, tik prieka baudīšanu, sapņu piepildītas dienas vēlot RŪGTS.

Andis Bošs

[email protected]

mob. Tel. Nr. +371 283 645 53

www.svetkuagentura.lv
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

baiba_liepa
Glīti izskatās tie lillā toņi ar baltu.

madara
Būšu ļauna, bet man te izskatās bezgaumīgi un kā bērnudārzā taisīti rotājumi. Piedodies, lūdzu. :/