Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu kleita - kādu izvēlēties?

Kādu kāzu kleitu izvēlēties - ir viens no svarīgākajiem jautājumiem ikvienai līgavai.
Katra līgava kāzu dienā vēlas izskatīties kā īsta princese. Tā, kuru visi apbrīno. Līgava, kura ar savu šarmu un neatkārtojamību pārsteigs arī savu līgavaini kāzu dienā.

Kāzu salonu izvēle ir ļoti plaša, tāpēc rodas liels apjukums. Ko iesākt, kā atrast tieši savu kleitu, lai tā būtu atbilstoša man – tās valkātājai?

Kāzu kleitai vajadzētu papildināt līgavu un izcelt viņas skaistās auguma līnijas, ja nepieciešams arī ko noslēpt.

Tāpēc te gluži nederēs, iegāju salonā un nopirku kleitu. Nāksies vien mērīt, nāksies vien izsapņot, kādu kleitu tu īsti vēlies.

Kāzu kleitas - visas ir skaistas, bet tās ir ļoti atšķirīgas, un nav piemērotas visiem augumiem.

Tas, ka mūsdienu tendence rāda, ka kļuvušas aktuālas arī īsās kāzu kleitas - nedaudz pāri celītim nenozīmē, ka tieši šāds modelis piestāvēs tev.

Kāzu kleitu klasika - garās princešu kleitas, gan ar krokojumiem, gan ar izšuvumiem, gan ar šlepi. Te droši vien varētu saukt un saukt - jo izvēle ir patiešam ļoti plaša.

Noskatīt kāzu kleitu uz salonu nedodies viena pati. Kāpēc? Pieredze rāda, ka līgava pati nespēj adekvāti izspriest no cita skatu punkta, vai tā tiešam ir atbilstoša viņas augumam. Skaidrs, ka tu varbūt zini, kādu kādu kāzu kleitu vēlies, jo esi noskatījusi bildēs vai redzējusi skatlogā.

Protams, ka galējo lēmumu noteiksi tu, bet viedoklis no malas tev palīdzēs izvēlēties. Līdzi gājējai - jābūt uzticamai, tādai kura teiks patiesību, un viņai piemīt arī laba gaumes izjūta.

Līgavas negatīvā pieredze: Es nožēloju, ka paļāvos tikai uz sevi un kāzu salona pārdevēju - un devos kleitu iegādāties viena, jo pārnākot mājā, mērot, tā nebija īsti piemērota manam augumam. Nācās visur staipīt, lai tas uzietu uz manām krūtīm, un jutos diezgan nekomfortabli. Arī kāzu bildēs skatoties, nožēloju par savu steidzīgo izvēli, tā atkarājas, un izskatās diezgan nožēlojami. Es esmu laimīga, ka apprecējos, bet par pašu kāzu kleitu pat pēc dažiem gadiem dikti vīlusies, kaut gan tā kleita bija smuka, tā nebija īsti manam augumam un proporcijām.

Jāņem arī vērā, ka kāzu kleitai tiek pieskaņoti arī aksesuāri - plīvurs, apmetnis, somiņa, cimdi.
Par to visu jāpadomā no paša sākuma, jo gan krāsu nianses gan materiāli ir ļoti atšķirīgi katrā no kāzu saloniem.

Noteikti nepadodies panikai - man vajag kleitu šodien!
Tas nekas, ka pēc vairāku kāzu salonu apmeklējuma, nejūti, ka esi atradusi īsto kleitu. Padodoties panikai, tu vari izdarīt nepareizo izvēli.

Lai atvieglotu kāzu kleitas meklējumus, paskaties internetā dažādu kāzu kleitu modeļus un izvirzi kādas prasības, kas ļaus vieglāk atrast sev piemērotu un jau izsapņotu kāzu kleitu.

Vēl aktuāls ir kleitas garums - priekšpusē jābūt vismaz 2-3 cm no zemes, lai līgava var spert soli, aizmugurē var būt pagarinājums. To iespējams noregulēt pie šuvējas, ja kleitas garums ir par garu.

Balta kāzu kleita - tīrības un šķīstuma simbols, jaunas dzīves sākums.

Lai Tev veicas kāzu kleitas meklējumos!

Tu atradīsi plašu kāzu kleitu klāstu sadaļā:


Tu atradīsi plašu kāzu apģērbu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *