Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu ielūgumi

Svarīgi ir ielūgumus pasūtīt vai gatavot laicīgi, jo nav pieņemts ielūgumus izsūtīt vēlāk par 3 nedēļām līdz kāzām. Kopīgi ar topošo vīru jāizrunā, kas tiks aicināti un kas nē! Ne vienmēr ir jāaicina tikai aiz pieklājības. Izvēli tomēr izdarāt Jūs, protams, arī skaitam ir nozīme, tas būs manāmi redzams Jūsu maciņam.

Pirms esat ķērušies pie ielūguma rakstīšanas, tas jānoformulē pietiekoši skaidrā tekstā, lai saprotams ir dažādām paaudzēm. Kad esat izdomājuši vai taisīsiet paši vai kāda no tipogrāfijām, vai gatavos ielūgumiņus izvēlēsies, tas jau ir gaumes jautājums. Lai gūtu iedvesmu kā tas varētu izskatīties, der palūkot kādus jau gatavus ielūgumiņus. Tas atvieglos šo procesu.

Kad mērķis ir sasniegts un ielūgumi ir gatavi. Jānodrošina lai tie būtu akurāti un akurātās aploksnēs. Jo kāzas ir īpašs un vienreizējs pasākums, nepieciešams, lai viss ir nevainojami.
Var lūgt konkrētus viesus tikai uz baznīcu! Tiem viesiem, kuri ir aicināti tikai uz baznīcu, nenorāda tālāko atrašanos vietu. Tiem, kuriem jāierodas gan uz baznīcu, gan mielastu ir norādītas precīzas atrašanās vietas un laiki.

Ja nepieciešams, ielūgumam var pievienot karti, lai skaidri zināms, kur notiks laulību ceremonija, vai mielasts. Kad jau kādas dienas ir pagājušas pēc ielūgumu izsūtīšanas, nepieciešams, lai Jūs pārliecinātos, ka ielūgumi ir aizgājuši līdz viņiem. To varat pārbaudīt uzzvanot un uzjautājot! Un dodiet kādas pāris dienas laiku, lai viņi var dot atbildi. Nepaļaujieties, ka viesi paši atzvanīs, pieredze liecina, ka tie mēdz arī aizmirst atzvanīt, vai brīdināt par neierašanos.

Tu atradīsi plašu kāzu ielūgumu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Inta
Mums bij ielūgumi ar divām lilijām, ļoti glīti izskatījās!

RamonaS
ielugumus paši drukājām un taisījām, tā bija kopīga lietiņa, ko abi pirms kāzām sarūpējām...personiigi pašai patīk, ka nav tipogrāfiskais variants..

duduks
Mes ar taisam paši, sobrīd nav liekas naudiņas dārgiem ielūgumiem

Juta
Paldies, atkal jau es Jūsu lapā atradu daudz ko derīgu gatavojoties kāzām :)

Lilija
Jā, šie ielūgumi tik tiešām ir skaisti, bet jus man varat ieteikt kur lai es liekos ar savu talantu. veidoju kartiņas kas darinātas ar rokām.