Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu galds

Par kāzu galdu ir jāizplāno jau iepriekš, lai Jaunais pāris un viesi justos labi.

  1. Izveido galda plānu, lai to izveidotu, jāzina galdu izvietojums. Jaunais pāris pie galda ir nosēdināts centrālajā pozīcijā, blakus līgavai vedējmāte , bet līgavainim vedējtēvs. Tad tēvs ar māti, un pēc tam nāk tuvākie draugi.
  2. Izveido vai pasūti galda kartes. Lai viesiem būtu skaidrs, kur ir viņu vieta - nepieciešamas galda kartes. Tās var būt noformētas ļoti dažādi. Vēlams lai galda kartes ir saskaņotas ar pārējo galda noformējumu, krāsu tonalitāte ir jāizrunā ar galda klājējiem, svarīgi lai tie ir lietpratēji. Nepietiek, ka galds ir uzklāts, kāzās īpaša nozīme ir to noformējumam. Pāra izvēlētie ziedi var būt saskaņoti ar ielūgumu.
  3. Sveces uz galda. Uz galda noteikti ir jābūt svecēm, ko jaunais pāris aizdedzina pirms viesi bauda gardo mielastu.
  4. Valsis – pirmā deja Jaunajam pārim. Pirms notiek dažādas aktivitātes, Jaunajam pārim jānodejo valsis. Par to ir jāpadomā iepriekš, ja nepieciešams, jādodas pie deju skolotājiem.
  5. Sagatavojušies kāzu organizatori. Kad viesības ir sākušas, un viesi jau ir kādu brīdi mielojušies, kāzu vadītājiem jāpārņem vadība, lai kāzas ir jautras, lai kāzās lielākais uzsvars tiek likts uz jauno pāri.


Tu atradīsi plašu kāzu mielastu pakalpojumu sniedzēju klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *