Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu fotogrāfs - Romualds Ignatjevs

Ar kāzu fotografēšanu nodarbojos salīdzinoši nesen, taču man vienmēr ir paticis fotografēt cilvēkus un viņu portretos notvert emocijas, kustību, attiecības, prieku un sapņus.

Sev esmu nospraudis mērķi - bildēt tā, lai fotogrāfija uzrunā skatītāju, lai katrā bildē ir kaut kas vairāk par vienkāršu smaidu, seju, kustību. Lai tur ir stāsts!

Ar fotogrāfiju cenšos radīt noskaņu. Tas panākams, izvēloties vajadzīgo gaismu un pusi, no kuras tā "krīt", kā arī noķerot "īsto" mirkli - vai tas būtu nejaušs skatiens, pieskāriens, kustība.

Jaunajam pārim, izvēloties sev kāzu fotogrāfu, es ieteiktu neriskēt, paļaujoties uz izpalīdzīgu radinieku vai kādu “cilvēku ar kameru” un pavisam mazu pieredzi šajā jomā tikai tāpēc, ka šis cilvēks prasa nedaudz mazāku samaksu, nekā pieredzējis fotogrāfs. Kāzu foto ir specifisks žanrs – atkārtojumu nebūs! Jūs taču nevarat palūgt mācītājam vēlreiz likt samainīties gredzeniem, un nevienu neinteresē, ka tieši šajā brīdī fotogrāfam beigusies vieta atmiņas kartē… Tāpat kāzās ir neskaitāmi daudz citu vienreizīgu, neatkārtojamu mirkļu, kuros fotogrāfam ir lielā atbildība tos notvert un saglabāt.

Dažiem fotogrāfiem nepatīk bildēt cilvēkus kustībā – viņi gaida, līdz situācija kļūst statiska – fotografējamie nostājas pie altāra, iesēžas limuzīnā, nostājas pozā… tad viņi saka "Cheese" un tikai tad bildē, bet īstais, patiesais, burvīgais mirklis jau ir pagājis un vairs neatkārtosies… Labs fotogrāfs kāzas izjūt tā, ka “noķer” īstos mirkļus un emocijas.

Noteikti vajag palūgt fotogrāfam, lai viņš parāda bildes no kādām sevis bildētām kāzām – līgavas sagatavošanu, ceremoniju, grupas bildes, skatus no brauciena uz svinību vietu līdz pat dienas beigām – mičošanai un tortei. Parasti fotogrāfi izveido portfolio no, viņuprāt, labākajām kāzu bildēm, taču Jūs interesē stāsts par Jūsu kāzu dienu!

Iesaku jaunajam pārim apdomāt iespēju pasūtīt pirmskāzu vai pēckāzu fotosesiju. Kad svarīgais mirklis vēl tikai tuvojas vai jau ir garām, jaukā ainavā vai citā interesantā vidē, atbrīvotā noskaņā, labs fotogrāfs spēj uztaisīt neaizmirstamas bildes, kurās izjustās īpašās emocijas jūs atcerēsieties ilgi.

Modes lieta pēdējā laikā ir tās sauktās "trash the dress" fotosesijas, kurās jaunlaulātie ļaujas emocijām un dabas piedāvātajām iespējām, guļot jūras viļņos, ziedu pļavā, pat dubļu peļķēs.... Protams, jārēkinās, ka skaistā kleita varētu tikt nedaudz sabojāta... bet jūs taču negatavojaties to drīz vilkt atkal, vai ne?

Kāzu fotogrāfija – tas ir dzīvesveids, kā arī īpaša pieeja klientiem viņu svarīgajā dzīves dienā!

Mob.29474775
www.ignatjev.netTu atradīsi plašu kāzu foto pakalpojumu sniedzēju klāstu sadaļā:
- Romualds Ignatjevs -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

gerda1
Pirmspēdēlā bilde ir oriģināla, pilnīgi tā kāzu kleita izskatās kā zieds.