Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu dāvanas noformējums

Skaistu lietu darināšana ir kļuvusi par manas dzīves sastāvdaļu. Jau no bērna kājas kaut ko tamborēju, šuvu vai adīju - rotaļlietas, lellēm kleitas... Tāpēc laikam arī izvēlējos apgūt profesiju: tekstilmākslas dizainere, bet šo amatu esmu atstājusi savam priekam, darinot mīļas dāvanas radiem un draugiem, kā arī jebkuram, kam gadās šāda vajadzība, jo ikdienā izglītoju mūsu pašu jaunāko paaudzi - pirmsskolniekus. Smukumlietiņu darināšana ir kļuvusi par manu vaļasprieku. Tik jauki ir redzēt dāvanas saņēmēja emocijas un prieku!

Vislielākais prieks ir veidot dāvaniņas kāzām, jo šis ir viens no dzīves pašiem skaistākajiem brīžiem. Diena, kad sieviete var būt princese, bet vīrietis - galants princis un visa uzmanība tikai Jums abiem.

Es savas sapņu kāzas jau realizēju īstenībā un daudzas lietas darināju pati: ielūgumus, galda kartes mazu kastīšu formā ar baltās šokolādes pārsteigumu, skaisti noformētas bija pat aploksnes ar fotogrāfijām katram kāzu viesim. Šie daudzie sīkumiņi katras kāzas padara par īpašām.

Kad saņemat uzaicinājumu uz kāzām, pirmā doma vienmēr ir, ko dāvināt jaunajam pārim ģimenes dzīvi uzsākot. Bieži vien nonākam pie domas, ka naudiņa ir prātīgākais risinājums kāzu dāvanai, jo jaunlaulātie paši varēs izlemt, kas viņiem visvairāk nepieciešams, vai tā ir jauna veļas mašīna vai arī ceļojums uz kādu karstās saules zemi. Bet kā pasniegt, kā noformēt? Atkal tradicionālā aploksne? Viens no manis piedāvātajiem risinājumiem ir šāds: kastīte ar interesantiem putniem vai citiem dzīvnieciņiem, kas nu kuram sirdij tuvāks. Kāds varbūt jau kopš iepazīšanās sākuma viens otru uzrunā ar mīļvārdiņu "minka", tad derēs kaķēnu pāris, varbūt kādām peļuki... iespēju ir tik daudz!

Tik jaņem vērā, ka katras lietiņas izgatavošanai ir nepieciešams laiks, jo viss tiek izgatavots ar rokām.
Ja Jums ir kāda skaista ideju, palīdzēšu to realizēt!Zane Raičenoka - Raišonoka
e-pasts: [email protected]
T. 26402993

Tu atradīsi plašu kāzu dāvanu klāstu sadaļā:
- Zane Raičenoka - Raišonoka -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *