Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu ceļojums

Kāzu pāru pieredze: Lai gan mūsdienās cilvēki var atļauties ceļot vairāk un izvēlēties dažādus galamērķus, tomēr kāzu ceļojums ir tikpat īpašs kā agrāk, un jaunlaulātie tam pievērš arvien lielāku uzmanību un ir gatavi iztērēt arvien vairāk naudas, lai šis laiks būtu patiešām izdevies. Pēc kāzām atvērta ir visa pasaulē un vari doties neparastā kāzu ceļojumā. Kāzu ceļojums – visjaukākais kāzu ceremonijas turpinājums, tas neapšaubāmi jaunajam pārim paliek atmiņā uz visu mūžu. Ar medusmēnesi sākas laulāto kopdzīve, katrs pāris vēlas lai šī kopdzīve sākas ar neaizmirstamiem, mīlas pilniem mirkļiem. Pirms plānojat kazu ceļojumu, svarīgi izvēlēties vispiemērotāko valsti, maršrutu, lai šis laiks ir pairdzēts tikai jums – izbaudiet to!


Junlaulāto pieredze:

Ceļojums sākās Romā, kur pirmo vakaru pastaigājāmies gar Kolizeju un Senajām Romas drupām. Tad mēs bijām Francijā: sākumā sabijām Francijas dienvidos un redzējām daudz skaistu vietu. Lavandu lauki un sarkanās zemes pilsēta Roussillon mani apbūra. Mūsu mērķis bija Lurdesa, kas izraisīja visskaistākās emocijas. Un tad jau ,protams, arī Parīze, kas ir mīlnieku pilsēta.
Mums pietika ar 11 dienām, jo mājās pārbraucām gandrīz beigti, cik daudz bijām staigājuši un redzējuši.:))


Mums loti patīk ceļot pašiem ar savu mašīnu, tad nu arī medusmēnesis nebija izņēmums. Pavadījuši mājās kāziniekus no Latvijas un dieniņu atpūtušies devāmies cēlā uz Itāliju. Pirmo vakaru pavadījām Vācijā, netālu no Austrijas robežas, kādā, nu loti jau tipiskā, vācu kalnu viesnīciņā. Otrā dienā izbraucām cauri Austrijai un jau ap pusdienlaiku bijām Itālijā. Itālija ir brīnišķīga - ar vislabāko kafiju pasaulē! Tad mums bija neaizmirstams piedzīvojums ar Itāļu policiju, kuriem nu šausmīgi jau aizdomīgi likās, ka divi jauni cilvēki ceļo apkārt mašīnā ar Nīderlandes numura zīmēm. Tā nu viņi mūs apturēja, ar suņiem izmeklēja visu mašīnu, mūsu mantas un mūs pašus. Nekādas nelegālās holandiešu zālītes neatraduši, viņi novēlēja mums priecīgu ceļojumu, un mēs sākām meklēt, kurp lai nobāzējas (mēs nekad neko nerezervējam). Apmetāmies netālu no Venēcijas, un tad nu turpmāko dienu laikā arī izbraukājām visu tuvāko apkārtni (Venēciju, salas (Murano un Burano), tuvākās pilsētiņas). Kad nedēļas beigās sāka ierasties atpūsties vietējie un mums kļuva mazliet par skalu, mēs savācām mantiņas un devāmies uz Dienvidtiroli. Tur bija burvīgi, burvīgi, burvīgi... Klusums, miers, kalni, fantastiska kafija saldējums, un garas pastaigas. Paradīze zemes virsū...
Nu tā apmēram:)) Bijām arī aptuveni 11 dienas... Un tagad domājam, kad braukt atpakaļ uz Dienvidtiroli...


Mēs šogad tikām pie medusmēneša ;),10 mēnešus pēc kāzām:). 2 nedēļas pavadījām Horvātijā, izīrējam mašīnu un braukājām pa skaisto Adrijas jūras zemi. Atbraucām 100% atpūtušies un pārlaimīgi...ehh:)


Oi, oi- Parīze! Mēs bijām drosmīgi un neņēmām vērā ieteikumus Parīzē ar savu mašīnu nebraukt. Kļūda. Liela, liela kļūda! Ja gribās Parīzi baudīt, tad savs transporta līdzekli jāatstāj aiz tās robežām. Bet tagad mēs smejam, ka varam doties \"da jebkur\"- trakāk kā Parīze jau vairs nevar būt:))


Mēs vēl tikai plānojam braukt uz Taizemi - ceru, ka izdosies! Tas arī būs 5 mēnešus pēc kāzām.




Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *