Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu bildinājums

Lūk ko citi saka par šo tēmu:


Bijām kopā jau 3. mēneši. Mans dārgums kādu vakaru atbrauca man pakaļ uz darbu. Braucām mašīnā, klausījāmies mūziku. Tālāk braucot mans dārgums man jautā - Gribi kļūt mana sieva? Atbildu-Jā, gribu. Dārgums-O.K., precamies... Pēc 2 nedēļām saderinājāmies, tas vācu kultūrā vel tiek piekopts - ar gredzeniem, ar oficiālu paziņošanu vecākiem...Vel pēc nepilna gada apprecējāmies. Un vel šodien atceramies to bildinājumu, kas izskanēja it kā starp citu... Bet tomēr esam LAIMIIGI!!!!


Man bija kāds sestdienas rīts kad zvanīja telefons, kāds nepazīstams numurs, labi pacēlu, tur saka: te jūs traucē no radio SWH, nesapratu sakuma, tad viņi saka lasīt mana drauga nosūtīto vēstuli, ka mēs iepazināmies un sākam tikties, un tad sekoja bildinājums, biju tā apjukusi, kad raudāju, bet pateicu, JAA, bet puisi ēterā teica, ka tas nav jāsaka viņiem, bet gan bildinātajam! ::)) tas bija kad bijām kopa dzīvojusi kādu 1,5 gadu, vēl esmu līgava jo kazas pagaidām nesanāk sarīkot!!! Pēc tam, protams, ari pats personīgi bildināja! Neaizmirstami...


Tieši Ziemassvētku vakara pie lielas egles, draugu lokā!:)


Manā dzimšanas dienā. Mēs visu dienu braukājām kopā un tad vakarā, ezera malā, uz soliņa pie baznīcas viņš man sniedza gredzentiņu un jautāja vai gribu būt viņa sieva.
Tā bija jau oficiālā daļa.
Neoficiāli bija kādā vakarā pāris nedēļas pirms tam, kad viņš jautāja, vai es varētu iedomāties dzīvot visu dzīvi kopā ar viņu.
Uz saderināšanās laiku mēs bijām pazīstami jau kādi 9 mēneši.


Mani arī pēc gandrīz septiņu gadu kopā būšanas bildināja tieši Ziemassvētku vakarā ciemiņu klātbūtnē! Kad atvēru trakera Fano.lv galveno lapu, parādījās mana mīļotā bilde, kur viņš nometies uz viena ceļa, tur rokā kastīti ar gredzenu, un teksts-nebijis notikums trakera vēsturē!!!Čikatilo69 bildina savu meiteni un Ieva...vai Tu kļūsi mana sieva! Tad, kad to ieraudzīju, man asaras saskrēja acīs, un viņš pa īstam nokrita uz viena ceļa, un pasniedza man gredzenu. Ziemassvētki un mana vārdadiena uzreiz zaudēja savu nozīmīgumu-bijām ļoti saviļņoti!!! Pietam viņš izvēlējās tieši Ziemassvētkus, jo iepriekšējie Ziemassvētki man bija ļoti skumji, un es tos vairs negribēju. Nu man par Ziemassvētkiem ir daudz labākas atmiņas! Pietam-laulāsimies jau rīt!!!:):):)


Mans stāsts liekas nav nekas ārkārtīgi romantisks, bet patiesībās ļoti sirsnīgs. Mēs bijām kopā aptuveni gadu.
Pārbraucu no Rīgas no darbiņa ( dzīvoju Tukumā) un biju ļoti nogurusi un aizmigs uz dīvāna kamēr vīrs kaukto darījās pa virtuvi. Vēlāk iegājām gultā gulēt. Kad biju aizmigusi viņš pamodināja mani un paskatoties plkst. bija 00:00 un viņš pastiepa gredzentiņu un jautāja: Susur vai būsi mana sieviņa? Es biju samiegojusies un tajā mirklī miegs bija kā ar roku atņemts...JĀ..
22.Decembrī saderinājāmies baznīcā un kopš 19.jūlija esam precējušies un šobrīd remontējam savu jauno dzīvesvietu.
Katram novēlu izbaudīt šo mīlestības burvību :)

Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Kate
Mani bildināja restorāna, es biju ļoti pārsteigta, jo darudzējāmies jau ilgu laiku... ļoti mīļas atmiņas par bildinājumu.

laimiigaa
mans viirietis bildinaaja mani kiinoteaatrii.. vinjsh bija sagatavojis nelielu filminju par to kaa mees satikaamies un par to, cik daudz es vinjam noziimeju... lieki teikt, ka filmas fonaa skaneeja muusu dziesma... filminju raadiija uz ekraana tieshi pirms lielaas filmas saakuma.. filminjas laikaa vinjsh bija nometies uz celja manaa priekshaa ar sarkanu rozi rokaa... tas bija tik ljoti aizkustinoshi un miilji... peec atbildes JAA visi zaalee seedoshie saaka aplaudeet.. liidz saderinaashanaas briidim mees bijaam kopaa 1 gadu un 7 meeneshus :) ko taadu es veelu katrai piedziivot.. tas bija tik ljoti briinishkjiigi... :))

Astrīda
Man patiess prieks par Jums visām. Diemžel mani vēl puisis nebildina, uzbāsties arī negribas lai mani precina, tagad jau vaina ir arī naudas lietās. Es nezinu, bet tomēr ilgi neizturēšu, ja bidinājumu nesaņemšu.

Flide
Prieks par jums, kaut arī man pienāktu tas brīdis ar savu mīļo, kad mēs aprecēos ilgi unlaimīgi + būtu ko atcerēties, pagaidām man liekās ka esam tam stipripa jaunu, šodien gribēju bildināt viņu, taču izrādījās kaviņa vēlās ar dradzenēm pavadīt vairāklai, protams nezinot kāda man doma un visa brīnišķbalīdz ar toman pārgāja, un jūu ka uz ilgāku laiku!