Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu avīzes

Kāzu avīzes parasti izmanto, lai izklaidētu kāzu viesus tajās pauzēs, kad nenotiek kopējas aktivitātes, vai, kad viesi vienkārši vēlas atpūsties. Tās tiek izdalītas par brīvu, pret ziedojumiem vai pārdotas, tā sedzot tās tapšanas izdevumus, vai vācot naudiņu citām jaunlaulāto vajadzībām.

Saturs.

Interneta resursos var rast pietiekami daudz informācijas, lai smeltos idejas rakstu saturam. Bieži tie ir īsi teksti ar uzjautrinošu raksturu, tomēr nereti šiem rakstiem ir “gara bārda”. Tāpēc ir labi, ja vedēji par kāzu avīzi sāk domāt, tiklīdz uzņemas šo grūto, bet godpilno pienākumu. Jo vairāk darba ieguldīsiet tās tapšanā, jo pārliecinātāki varat būt, ka avīze tiks lasīta ar lielu interesi.

Šeit dažas idejas rakstu tematiem:

Noformējums.

Parasti avīzes taupības nolūkos tiek drukātas melnbaltas uz A3 printera, apdrukājot lapu no abām pusēm un pārlokot to. Rezultātā iegūst 4 lapaspuses. Ir brīnišķīgi, ja varat atļauties avīzi drukāt krāsainu, jo īpaši, ja tajā daudz bilžu. Perfektu rezultātu var iegūt, izmantojot digitālās drukas servisa pakalpojumus, taču jārēķinās ar augstām izmaksām.

Avīzes maketu tie vedēji, kas avīzi gatavo paši, parasti saliek Word programmā, bildes var paši zīmēt Paintā, tomēr, ja vēlaties, lai avīze tiešām atgādinātu avīzi, lūdziet profesionāla maketētāja palīdzību. Tad izmaksas ir lielākas, ieteicams tajos gadījumos, kad elegance arī sīkumos, ne tikai lielās lietās, ir būtiska. Jāraugās, lai avīzes noformējums stila ziņā nebūtu krasā pretrunā ar pārējo svinību noformējumu.

Labi izgatavota, saturā bagāta un skaisti noformēta kāzu avīze var pārtapt par žurnālu un būt pat lieliska kāzu dāvana jaunlaulātajiem, ko būs interesanti pāršķirstīt vēl sirmā vecumā un arī mazbērniem parādīt. Tādu var izgatavot īpaši jaunajam pārim vienā eksemplārā, beigās atstājot brīvas lapas viesu novēlējumiem. Šādu žurnālu var iesiet ar spirāli.
Pacietība un aizrautība lai ir jūsu sabiedrotie, veidojot Savu Īpašo kāzu avīzi!


Maruta Česnauska
Fotogrāfija/maketēšana/datorgrafika
Tel: 26568924;
Links: www.megalauks.lv
E-Pasts: [email protected]
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

sanija
sgdxjhdsgfjgiugjmnbnkbvb ucnm vckjf