Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu atrakcijas - spēles, spēles vecmeitu un vecpuišu ballītei

Orķestris
Nepieciešams: 8 pilnas ALUS pudeles.
Spēles vadītājam nepieciešamas primitīvas iemaņas: klavierspēlē vismaz tādā līmenī, lai ar 1 pirkstu var nospēlēt kādu vieglu dziesmiņu.

1. Sastāda rindā 8 spēles dalībniekus.

2. Katram iedod 1 pilnu alus pudeli. Nozīmē katram savu skaņu no apakšējā DO, tālāk RE, MI, FA, SOL, LA, SI un augšējais DO1.

3. Pārbauda, vai dalībnieks māk pūst ... pudelē. To dara, piespiežot pudeles kaklu pie apakšlūpas, izvirzot augšlūpu uz āru un virzot pūšamā gaisa strūklu pudelē tā, lai veidotos skaņa.

4. Noskaņo orķestri, liekot apakšējam DO izdzert tukšu, augšējo pieskaņojot pēc oktāvas un pārējos pēc dzirdes.

5. Kad orķestris noskaņots, ar pirkstu norāda uz attiecīgo SKAŅU, veidojot melodiju.Mēmais šovs

To,kas rādīs pirmais, vadītājs izsauc ārā no istabas un pasaka, ka tam būs jārāda, piemēram, koks. Pārējiem,kas minēs, vadītājs \"pa kluso\" pasaka, lai viņi min jebko, tikai nesaka vārdu \"koks\" (pareizo atminējumu). Interesanti un smieklīgi ir tas, cik tad ilgi nabaga \"attēlotājs\" spēs izturēt tādus \" muļķus\",kas neko nevar atminēt??Dzeguze

Visi viesi sastājas divos apļos. Viens ir sieviešu aplis, bet otrs vīriešu. Sieviešu aplis ir iekš vīriešu apļa un sievietes ir par 1 mazāk nekā vīrieši. Tā nu abi apļi riņķo ap savu asi, līdz beidz skanēt meldiņš un katrs vīrietis skrien ķert sev vienu sievišķi! Noķer, nokrīt ceļos un galvu izbāžot caur sievietes kājām, saka: Ku - kū! Vīrietis, kuram nav sievietes, izvēlas sev tīkamāko un iet malā, bet pārējie turpina spēlēt.Daiļā muitniece

Šajā spēlē jāpiedalās vienādam skaitam sieviešu un vīriešu, kuri tiek sadalīti pa pāriem (visinteresantāk, ja pārī būs savstarpēji nepazīstami cilvēki). Katram kungam tiek iedota viena dolāra banknote, kuru vīrieši citā telpā 2.min. laikā paslēpj uz sevis, bet ne sevī, tā lai dāmas 4.min. laikā neatrastu. Slēpt un meklēt naudu var visur. Ja dāma atrod dolāru, tas kā balva paliek viņai, ja paliek pie kunga, tad viņam un uzvarējušie vīrieši tiek nominēti par Muitas gudriniekiem.


Trijnieks

Spēlei nepieciešams: trīs metamie kauliņi.
No sākuma visi met vienu kauliņu, kurš uzmet trīs, viņu nosauc par Trijnieku. Viņš sāk mest trīs kauliņus, tad padod pa apli nākamajam dalībniekam, kurš arī met, ja uzmestā summa ir:
9 - dzer Trijnieks, bet ja vinš pats ir uzmetis šo summu, tad viņš izvēlas, kurš dzers.
11 - cilvēks, kas sēž pa labi no metēja dzer,
13 - cilvēks, kas sēž pretī metējam dzer,
15 - visi dzer,
17 - dzer metējs,
18 - cilvēks, kas sēž pa kreisi no metēja dzer.
Pie pārējām summām nekas nenotiek.Dzer un pūt

Spēlei nepieciešams: baloni un alkohols pudelēs.
Sadalās vairākās komandās, kurās ir pieci cilvēki. Pēc signāla pirmais sāk dzert cik vien daudz var, tad padod nākošajam, pēdējam spēlētājam ir jāizdzer visa pudele. Tiklīdz viņš to ir izdarījis, pirmais sāk pūst balonu, padod nākamajam, kurš turpina pūst, līdz balons nonāk līdz pēdējajam, kuram pūšot balons ir jāpārsprādzina, kura komanda to izdara pirmā, tā ir uzvarētāja.


Naudas atmazgāšana

Spēlei nepieciešams: viena lielāka un dažas mazākas glāzes, monēta.
Lielākajā glāzē ielej alu un novieto to galda vidū, tai apkārt novieto tik daudz alus glāzes cik spēlētāju. Katrs spēlētājs nosēžas pret savu glāzi. Pēc kārtas katrs spēlētājs sāk mest monētu, cenšoties iemest to kādā no kausiem, ja trāpa kādā no mazajiem kausiem viņš savu alu atdod tam spēlētājam, kura kausā viņš iemeta, tas izdzer šo \"dāvanu\". Un monētas metējs atkal piepilda savu glāzi un noliek to vietā. Ja trāpa lielajā glāzē, tad visi spēlētāji viņam atdod savus alus, un viņš tos izdzer, arī lielo.Apģērb savu dāmu

Spēlei nepieciešamais: Vienāda garuma lentes, kas ir satītas kamolā.
Spēle neierobežotam pāru skaitam. Pārī jābūt puisim un meitenei. Katra meitene labajā rokā tur kamolā satītu lentīti. Visiem pāriem jābūt vienāda garuma lentītēm. Puisis ar lūpām paņem lentītes vienu galu, un nepieskaroties ar rokām, aptin to ap meiteni. Spēlē uzvar tas pāris, kuram meitenes jaunais ietērps sanācis visskaistākais vai arī, kas visātrāk ir ticis līdz lentītes otram galam, iztinot to visu.


Pabaro mīļoto – pirmā versija

Spēlei nepieciešams: konfekte ietinamajā papīrītī.
Spēle neierobežotam cilvēku skaitam. Katram pārim iedod konfekti. Bez roku palīdzības šī konfekte ir abiem kopā jāattaisa un jāapēd. Kurš pāris to izdara pirmais, tas ir uzvarējis.Pabaro mīļoto – otrā versija

Spēlei nepieciešams: trauks ar ēdienu, karote.
Spēle neierobežotam pāru skaitam. Noteiktā attālumā no katra pāra noliek trauku ar saldējumu (vai ar kādu citu ēdienu). Meitenes uzdevums ir ar karoti paņemt ēdienu, un doties atpakaļ pie partnera - pabarot viņu, bet karote jātur mutē, nedrīkst izmantot roku palīdzību. Kurš pāris pirmais izēd doto ēdienu, tas ir uzvarējis.


Deja ar balonu

Spēlei nepieciešams: baloni.
Pāru skaits neierobežots. Mūzikas pavadībā dalībnieki dejo, bet starp viņiem ir balons. Mūzikas tempus paātrina un palēnina. Balonu ar rokām nedrīkst aiztikt. Uzvar tas pāris, kas visilgāk dejo ar balonu.


Ādama ābols

Spēlei nepieciešams:āboli (vai kādi citi augļi).
Spēle neierobežotam pāru skaitam. Vienam dalībniekam jāpaņem zobos ābols, un abiem partneriem kopā tas jāapēd. Uzvar tas pāris, kas to izdara pirmais.


Amora bultas

Spēlei nepieciešams: sirdsveida baloni, kaķenes.
Balonu piepūš nepārāk stipri. Puisis ir Amors, kurš kaķenē ievieto balonu un pūlas ar to trāpīt savas Izredzātās sirdī. Kurš to izdara pirmais ir uzvarētājs, bet, ja trāpa citur, ne sirdī, tad puisim tā vieta ir jānoskūpsta. Var arī būt variants, kad ir vairāki Amori un viena Izredzētā.


Viltīgais ceļš

Spēlei nepieciešami: dažas alkohola pudeles, lakati vai šalles.
Vadītājs uzaicina spēlēt dažus pārus. Puišus noliek aptuveni 3-4 metru attālumā no meitenēm. Šajā attālumā vadītājs novieto attaisītas pudeles ar alkoholu. Pēc tam katram puisim aizsien acis un apgriež apkārt pāris reizes. Tad noliek ar seju pret meiteni, liek aiziet līdz viņai un samīļot, protams, pa ceļam nenogāžot pudeles. Kad puiši ir ar aizsietām acim, tad alkohola pudeles noņem. Kurš pirmais aiziet, tas pāris ir uzvarējis.


Bombordētajas

Spēlei nepieciešams: piepūsti baloni, krēsli.
Neierobežotam pāru skaitam. Puiši apsēžas uz krēsliem, un uz ceļiem uzliek sev balonu. Meitenes no neliela attāluma strauji sāk skriet un ielec partnerim klēpī, pārsprādzinot balonu. Tas pāris ir uzvarējis, kuram tas izdodas pirmajam.


Šaurā deja

Spēlei nepieciešams: avīzes.
Spēle neierobežotam pāru skaitam. Katram dalībnieku pārim ir sava avīzes lapa uz kuras viņi dejo. Pēc minūtes avīzes lapa ir jāsaloka uz pusēm un jāturpina uz tās dejot. Tā ik pēc minūtes avīzi pārloka atkārtoti. Ja dejas laikā pāris nokāpj no avīzes, tas izstājas. Uzvar tas pāris, kas paliek pēdējais.Konkurss ar olām

Spēlei nepieciešams: vārītas olas.
Spēlētāju pāru skaits neierobežots. Meitenei no puiša vienas staras apakšas jābīda ola caur biksēm uz otras staras apakšu. Uzvar tas pāris, kas to izdara pirmais.


Knaģi – (Pirmā versija)

Spēlei nepieciešams: knaģi.
Spēlētāju pāru skaits neierobežots. Visiem dalībniekiem aizsien acis. Vadītāji vienam no partneriem piestiprina 5-6 knaģus. Otram partnerim šie knaģi jāatrod un jānoņem. Kurš pāris to izdara pirmais, tas ir uzvarējis.


Knaģi – (Otrā versija)

Spēlei nepieciešams: knaģi, lakati vai šalles.
Neierobežots pāru skaits. Katram pārim iedod 5-6 knaģus, kurus viņi sasprauž viens otram. Tad visiem dalībniekiem aizsien acis un pāri mainās ar partneriem, cenšoties viens otram knaģus atrast un atņemt. Uzvar tas pāris, kas savāc visvairāk knaģu.


Tausti un mini

Spēlei nepieciešams: biezie ziemas dūraiņi, šalle vai lakats.
Dalībnieku skaits neierobežots. Vienam spēlētajam uzvelk dūraiņus un aizsien acis. Viņam pēc taustes ir jānosaka, kas tas ir par cilvēku, un jānosauc viņa vārds. Puiši min meitenes, meitenes - puišus. Spēles laikā dalībnieks var aptasustīt visu cilvēku.


Pelnrušķīte un kristāla kurpīte

Savāc vairākus pārus (nu ne mazāk par 7). Vēlams, lai pāros nav kopā īstie pāri, jo tiem atrisinājums būtu pārāk viegls. Vajag attiecīga skaita necaurspīdīgus maisiņus, piemēram, nelielos melnos miskastes maisiņus. Vēlama dziesma - Lapčenoka «Pelnrušķīte» (Taču šonakt manā pilī visi logi gaiši spīd....). Sākumā visi vienkārši dejo. Tad apstājas mūzika un pāri nostājas vienā rindā viens otram pretī. Tad veči aizgriežas un aiztaisa acis. Pa to laiku dāmas samet čupā visas labās kājas kurpes, bet kreisās kājas kurpes ieliek maisiņos un noslēpj aiz muguras. Tad veči griežas riņķī un pielasa no kaudzes, viņuprāt, attiecīgo savas partneres kurpi. Tā to velk kājā, tad izņem no maisiņa otru un arī velk kājā. Deja turpinās. Balvas saņem tie pāri, kuri dejo ar abām vienādām kurpēm!


Vāveres

Vajadzīgi daudz cilvēku, lai izdotos, teiksim 5-6 pāri vismaz. Iekšējais aplis - vīrieši, ārējais - sievietes. Vīrieši ir koki, sievietes - vāveres. Vāveres dejo pa apli pulksteņa rādītāja virzienā, bet koki - otrādi, kad mūzika beidzas, vāveres lec virsū kokiem, bet viena vāvere ir lieka. Tas koks, kuram virsū ir divas vāveres izstājas no spēles ar to vāveri, kura uzleca pēdēja. Spēle beidzas, kad ir palikusi viena vāvere un viens koks - tie ari ir uzvarētāji. Vēl piebilde, īpaši jautri ir, ja mūzika ir rokenrols vai kas tamlīdzīgs.


Seši

Nepieciešamas lietas - metamais kauliņš, šokolāde, nazis un dakšiņa, cepure, šalle, saulesbrilles (var arī citus atribūtus) Dalībnieki sēž aplī un met kauliņu. Kam uzkrīt 6, tas uzliek cepuri utt., ar nazi un dakšiņu nogriež gabaliņu šokolādes un apēd. T.i., ja tikmēr jau cits nav 6 uzmetis. Līdzko nākošais uzmet 6, visu atribūtiku atdod tam. Līdzīgi var spēlēt, šokolādes vietā ņemot pudeli un glāzīti, ko jāpaspēj ieliet un izdzert.


Dzejas dienas

Intelektuālākai publikai: dzejoļu rakstīšana ar aizlocīšanu. Visiem vajag papīra lapas un rakstāmos. Katrs uzraksta lapas augšā vienu dzejas rindiņu, vienalga - savu vai kādu citu (var arī no populāras dziesmas. Pieņemsim, es uzrakstu: \"Sidrabiņa lietiņš lija\". Aizloka rakstīto ciet, uz nolocītas maliņas uzraksta pēdējo vārdu, šeit - \"lija\". Padod pa apli pa vienu dalībnieku uz priekšu. Tad apskatās jaundabūto lapu. Turpmāk raksta pa 2 rindiņām: vienu, kas atskaņojas ar doto vārdu, otru - kas turpina iesākto domu, bet neatskaņojas. Pieņemsim, ka mans blakussēdētājs raksta: \"Mildai bikses pilnas bija Un, kad nāca kaimiņ Jurka,\" aizloka atkal ciet, augšā raksta: \"Jurka\", padod atkal uz priekšu. Tā turpina, kamēr lapa pilna. Noslēgumā atkal raksta tikai vienu rindiņu - ar atskaņu uz doto vārdu. Un tad visus jaunradītos šedevrus atloka un nolasa.


Vai mīlu tevi?

2 komplekti ar kartītēm, kur viena komanda saņem uzrakstītas populāru pāru sievišķās, otra – vīrišķās puses. Tālāk pāriem jāatrod vienam otru, uzdodot pavedinošus jautājumus, neminot ne savu, ne otra vārdu konkrēti. Piemēram, vai tu neesi tas, kurš pacēla manu kristāla kurpīti? Varbūt tu paklupi uz manas pils kāpnēm un pazaudēji šo mazītiņo kristāla tupelīti? Pāri: Romeo & Džuljeta, Edgars & Kristīne, Princis & Pelnrušķīte, Pūks & medus pods, Bokas jaunkundze & Karlsons, Vilks & Zaķis, Toms & Džerijs, džentlmenis & lēdija, Saule & Mēness, Pepija Garzeķe & Nilsona kungs, Šerloks Holmss & Doktors Vatsons, Lāčplēsis & Laimdota.


Sērkociņu turnīrs

Piedalās dažas komandas (optimālākais komandu skaits ir trīs). Ja komanda izpildīja pirmo uzdevumu, tad tai tiek piešķirti trīs punkti, otrai – divi, trešai – viens. Tas, kuram pēc visiem etapiem būs vairāk punktu ir vinnētājs. Var par katru konkursu komandām spraust kartupeļos sērkociņus, pēc tam saskaitīt, cik ir adatu šiem “ezīšiem”. Stafete tiek uzskatīta par pabeigtu, kad pēdējais komandas dalībnieks nogādās kastīti līdz tai vietai, kur sākās darbība. Ja kastīte darbības laikā nokritīs, tad stafetes dalībniekam jāapstājas, jānoliek to vietā un tikai pēc tam var turpināt savu ceļu. Ja tas ir uzdevums uzbūvēt kaut ko no sērkociņiem, tad tā izpildīšanai tiek dots noteikts laiks. Komandas izpilda šo uzdevumu pēc kārtas.
# Uzdevumi sacensībām:

* Sastādīt no sērkociņiem frāzi “Sērkociņi bērniem nav rotaļa !”
* Panest sērkociņu kastīti uz galvas
* Panest divas sērkociņu kastītes, uzliekot tās uz pleciem kā uzplečus.
* Panest kastīti, uzliekt to ar gala virsu uz saspiestās dūres.
* Kurš pirmais savāks izmētātus sērkociņus? Katrai komandai noteiktā vietā izmeta sērkociņus no 5 kastītēm.
* Panest kastīti, noliekot to uz muguras jostas vietā.
* Panest kastīti, noliekot to uz kājas pēdas pacēluma rajonā.
* Kura komanda uzbūvēs augstāko “aku” no sērkociņiem divu minūšu laikā?
* Panest kastīti, piespiežot to ar zodu pie kakla. Pret kaklu un zodu kastītei ir jāatbalstās ar galiem.
* Panest ārējo kastītes daļu, uzvelkot to uz deguna. Nodot stafeti bez roku palīdzības, nākamajam dalībniekam jānoņem kastīti ar deguna palīdzību.
* Panest kastīti, iespīlējot to uz auss spurgaliņas.
* Uzbūvēt uz grīdas lokomotīvi ar diviem vagoniem.
* Nolikt tukšu kastīti uz grīda un pūst tai virsū, lai tā pati kustētos. Kustināt tādā veidā kastīti vienā virzienā, pēc tam skriešus doties atpakaļ.
* Salikt no sērkociņiem vārdu “Apsveicam!”.


Aklās vistiņas ar šķēršļiem

Diviem vai trim dalībniekiem aizsien acis. Viņiem ir jāaizkļūst no starta līdz finišam. Ceļā novietoti dažādi priekšmeti: bumba, tukšas pudeles u.c. Tos nedrīkst izkustināt vai apgāzt. Spēlētājiem ir atļauts iepriekš iziet visu distanci ar atvērtām acīm. \"Programmas nagla\" būs vērot, kā \"aklās vistiņas\" augstu ceļot kājas, uzmanīgi virzās uz priekšu, kamēr pārējie klusām novāc \'\'šķēršļus\'\'.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

lasma
Nav komentāru, nezinu, ko komentēt

Super spēles, šitās man ļoti palīdzēja. Paldies autoram par kāzu atrakciju idejām...

inuta
interesantas.............paldies par idejaam

Peintbola parks Buša
Vecpuišu ballītes ir ierasts aktīvi izkustēties, pildīt trakākus uzdevumus un labi pavadīt laiku draugu lokā. Tāpēc peintbola parks Bušas - Saulkrastos piedāvā interesantu misiju un uzdevumu spēli tieši vecpuišu ballītēm. Mēs esam ērti sasniedzami, blakus jūra, pēc spēles piedāvājam naktsmājas un pirtiņu. :) Piezvani un uzzini sīkāku informāciju: www.busas.lv

Peintbola parks Buša
Vecpuišu ballītes ir ierasts aktīvi izkustēties, pildīt trakākus uzdevumus un labi pavadīt laiku draugu lokā. Tāpēc peintbola parks Bušas - Saulkrastos piedāvā interesantu misiju un uzdevumu spēli tieši vecpuišu ballītēm. Mēs esam ērti sasniedzami, blakus jūra, pēc spēles piedāvājam naktsmājas un pirtiņu. :) Piezvani un uzzini sīkāku informāciju: www.busas.lv

andris kristaps

andris
lūdzu var

Zintis
Visi nodrazti un veci. Izgājuši no modes un publiku nesaistošas. Protams, grūti izdomāt ko jaunu! To es saprotu.Bet jācenšās.

Būtu interesanti ja,man nebūtu 11 gadi

Elvers
Būtu interesanti ja,man nebūtu 12 gadi