Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu apakšveļa

Ja esat atradusi savu kāzu kleitu pēc ilgas meklēšanas, viss tomēr vēl nav beidzies. Tā kā kāzas ir jauns dzīves sākums, un baltā kāzu kleita to apliecina, ka viss sākas kā no baltas un tīras lapas. Neaizmirstiet ka tas ko valkājat zem kleitas ir tikpat svarīga kā kāzu kleita.

Atkarībā no kleitas modeļa tiek pielāgota apakšveļa.

Jāņem vēra daži aspekti:Vai aizmugurē ir izgriezums, vai kleita ir bez rociņām, lencēm. Ja kleitai ir plika mugura, tad tajā ir iestrādāta krūšu daļa, lai krūtis paceltu, tad nav nepieciešams krūšturis.

Apakšveļa ir ļoti sievišķīgs apģērbs, kas izdaiļo sievietes augumu un ļaujiet to izbaudīt pirmajā kāzu naktī savam līgavainim.

Kāzu apakšveļu ieteicams izvēlēties kvalitatīvu un pakonsultēties ar apakšveļu speciālistiem. Jūsu kleitai un augumam tiks piemeklēts vispiemērotākais modelis. Nenoliedzami kaprona mežģīņu zeķes vīrietim patiks redzēt uz tavām kājām.

Kāzu apakšveļa parasti netiek izvēlēta ar neķītru noskaņu.
Visbiežāk izvēlēties kāzu apakšveļas modeļi ir – korsetes un balti polsterēti krūšturi (mazām krūtīm) mežģīņu krūšturi (lielām krūtīm)ar saskanošām apakšbiksēm. Klāt nāk miesas krāsas vai baltas kaprona zeķes un kāju mežģīne. Papildus vari izvēlēties arī zeķturus, kas kāzu nakti padarīs pikantāku.

Lai nekļūdītos savā izvēlē, seko savai intuīcijai. Tā tev pateiks priekšā, kas vislabāk derēs tieši tev.

Jāņem vērā arī tas, ka apakšveļu pirms kāzu nakts būtu ieteicams samainīt. Visu dienu noskrējusies, sasvīdusi zeķes vairs nebūs nekas baudāms.

Ieteicams zem kāzu kleitas izvēlēties ērtu un komfortablu apakšveļu, kas labi sader ar kleitu. Kāzu naktij varat sadomāt ko sievišķīgāku, te iederēsies zeķturi, zeķes, korsete, un kāju mežģīne. Līgavainis novērtēs Tavu daiļumu.

Vīriešu apakšveļai arī ir liela nozīme. Vispirms tai noteikti jābūt jaunai. Tie var būt gan bokseršorti, gan arī stringbikses. Tām vajadzētu būt īpašām, neierastām. Tās dizains var būt piemeklēts kāzu naktij ar kādu uzrakstu vai tie var būt no neparasta auduma. Katrā ziņā Tu savai līgavai liksi manīt, ka esi gatavojies šim īpašajam mirklim.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

sniedze
kur var iegadaties tadu ka pirmaja bilde?