Sākums > Kāzu Raksti

Kāzas Ziemassvētkos

Ziemassvētku laiks ir viens no skaistākajiem laikiem ziemā. Ja kāzas tiek svinētas Ziemassvētkos – svētki ir divkārši, tas nozīmē, ka izmaksas samazinās.
Vispirms jāsastāda plāns, kur un kā kāzas tiks svinētas.
Ziemassvētku laikā viss ir izrotāts un skaists, tādēļ rada tādu īpašu patīkamu noskaņojumu. Šajā laikā cilvēki ir priecīgi, jo gatavojas šiem skaistajiem svētkiem.
Ziemassvētku laikā ir pieejami dažādi pērļu dekori, skaisti eņģeļi, ar ko varat dekorēt viesību vietu, tos pašus dekorus varēsiet izmantot citus gadus eglīšu rotāšanai, tas var būtiski ieekonomēt līdzekļus.
Ziemassvētkos klātie galdi ir bagātīgi, kāzās var piedomāt pie noformējuma, un lieta darīta, Jūs būsiet gan ar tuviniekiem pabijuši Ziemassvētkos, gan savā kāzu dienā, kas neprasīs papildu līdzekļus.
Šajā laikā pilsētas ir izrotātas, Jums var būt brīnišķīgas un neaizmirstamas bildes.
Tortei nav jābūt standarta, tās var būt arī mazas kūciņas – sirsniņa.
Iepriekš varat iegādāties dažādas sēkliņas un sasēt zālīti sirds veida trauciņos (keramikas) izlasiet sēklu instrukciju, kā par augiem jārūpējas, tas lieliski papildinās telpu ar dekoru.
Ziemassvētku rotājumi bieži vien sasaucas ar mīlestības tēmu (sirsniņas, eņģeļi), dekorus, dāvanas vecākiem izvēlēties Ziemassvētku laikā neradīs nekādu problēmu. Šīs laiks ir tuvinieku iepriecināšanas laiks, un ar kāzu dienu - tas kļūs vēl skaistāks gan Jūsu, gan tuvinieku vidū.
Ziemas sezonā kāzu pakalojumu sniedzēji pieškir atlaides, jo kāzas ziemas laikā tiek svinētas procentuāli retāk nekā vasarā, bet jārēķinās, ka Ziemassvētku laikā daļa no pakalpojumu sniedzējiem noteikti būs aizņemti.

Lai Jums izdevušās kāzās!
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Evelīna
Paldies par šo jauko rakstu, man tas noderēs:)