Sākums > Kāzu Raksti

Kas jāzina pasūtot laulības gredzenus?

Arvien biežāk jaunie pāri izvēlas pasūtīt laulības gredzenus juvelieru darbnīcā. Neskatoties uz to, ka modeļa izvēli ierobežo tikai Jūsu fantāzija, tomēr nedrīkst aizmirst, ka laulības gredzeni tiek valkāti ikdienā, visu mūžu. Tāpēc ir jāzina dažas nianses, lai izvēlētais modelis būtu ne tikai skaists, bet arī kalpotu ilgus gadus. Juvelieru darbnīcas www.zelts.lv juvelieris sniedz atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par laulību gredzenu izgatavošanu:

Ja mums ir savs zelts (lūžņi, vecie juvelierizstrādājumi), vai Jūs varat tos pārkausēt un izmantot mūsu laulību gredzenu izgatavošanai?
- Jā, pēc Jūsu vēlmes mēs varam izgatavot laulību gredzenus no Jūsu zelta, vai arī apmainīt to pret mūsu materiālu – Jums atliks samaksāt tikai pa darbu.

Ja mums patīk laulību gredzenu modelis, bet mēs gribētu to izgatavot no citas krāsas zelta?
- Jā, pēc Jūsu vēlmes mēs varam izgatavot laulību gredzenus no citas krāsas zelta vai pat vairāku krāsu kombinācijas. Visbiežāk izmantotās zelta krāsas ir: balta, dzeltena un sarkana. Visbiežāk izmantotās proves: 585 (14K) un 750 (18K).

Ja mums patīk laulību gredzenu modelis, bet mēs gribētu tos izgatavot platākus vai šaurākus nekā paraugā?
- Atkarībā no izvēlētā modeļa juvelieris izvērtēs iespējamo gredzenu platumu/šaurumu, kādu būs iespējams izgatavot saskaņā ar Jūsu vēlmēm.

Ja mums patīk laulību gredzenu modelis, bet mēs gribētu tajā iestiprināt arī akmeņus, vai tas ir iespējams?
- Atkarībā no izvēlētā modeļa mūsu juvelieris izvērtēs iespēju iestiprināt akmeņus, sniegs Jums konsultāciju par akmeņu izvēles būtiskiem parametriem un kvalitāti, ka arī nodemonstrēs paraugus.

Vai ir iespējams izgatavot laulību gredzenus no Jūsu (darbnīcas) materiāliem?
- Jā, mēs piedāvājam izmantot mūsu materiālus – gan zeltu, gan briljantus. Pēc Jūsu vēlmes mēs varam pasūtīt juvelierizstrādājumos iestrādātu dārgakmeņu ekspertīzi un kvalitātes apliecību (ar juvelierizstrādājuma fotogrāfiju) Latvijas proves birojā.

Kā pareizi noteikt gredzenu izmēru?
- Mūsu darbnīcā Jūs varēsiet noteikt gredzenu izmēru ar speciālo gredzenu komplekta palīdzību. Juvelieris ieteiks Jums, kādiem aspektiem būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties gredzenu izmēru – piemērām, atkarībā no gredzenu platuma, viens un tas pats izmērs var būt vairāk vai mazāk komfortabls.

Kādus vēl aspektus būtu jāņem vērā, izvēloties laulības gredzenus?
- Nepieciešams paredzēt iespējamas laulības gredzena izmēra izmaiņas – gredzena palielināšanu vai samazināšanu. Kā rāda prakse, vairums sieviešu pēc bērna piedzimšanas sastopas ar pirkstu izmēra izmaiņām.

- Pievērst uzmanību, lai izvēlētais gredzenu modelis ir praktisks ikdienas valkāšanai. Piemērām, plaši gredzeni ar asu taisnstūra formas iekšējo maliņu vai radīt diskomfortu spiežot roku, vai paceļot smagu somu. Gredzenu modeli ar matētu virsmu vai smalku lāzergravējumu jau pēc īsa valkāšanas perioda var zaudēt pievilcīgo virsmas izskatu.

Kāda gredzenu forma (profils) ir ērta ikdienas valkāšanai?
- Balstoties uz mūsu pieredzi, rekomendējam izvēlēties profilu ar noapaļotu iekšējo maliņu, kā bildēs.


Cik maksa laulību gredzenu izgatavošana?
- Izgatavošanas izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, ko nosaka sekojoši parametri: Jūsu izvēlētais modelis, izmantotie materiāli, akmeņu iestiprināšanas un to daudzuma/lieluma, kā arī citiem parametriem. Mūsu juvelieris aprēķinās laulību gredzenu izgatavošanas izmaksas un sniegs konsultāciju par optimāla varianta izvēli bez maksas. Esiet laipni aicināti saskaņot vizīti telefoniski!
Tu atradīsi plašu laulību gredzenu klāstu sadaļā:
- www.zelts.lv -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *