Sākums > Kāzu Raksti

Kā lai jaunlaulātie izvēlas vispiemērotāko gredzenu?

1. Vispirms tas jau ir gaumes jautājums.

2. Pēc tam ir jāpievērš uzmanība tā ērtumam un funkcionalitātei. Laulības gredzens ir jānēsā visu mūžu, un tieši šim faktoram nepieciešams pievērst uzmanību, lai gredzens nebūtu par lielu un arī neberztu vai kā citādi radītu diskomforta sajūtu.

3. Laulības gredzenu apstrādei ir būtiska nozīme. Ja gredzens no iekšpuses būs mazāk apstrādāts kā no ārpuses un cenu ziņā arī lētāks, der zināt, ka šāds gredzens var traucēt.

4. Būtiska nozīme ir tā vizuālam izskatam, tas var būt gan ar dimantiem, un citiem dārgakmeņiem. Šo laulību gredzenu cena attiecīgi būs samērā dārgāka, tas atkarīgs no akmeņu lieluma un gredzena dizaina.

5. Pēdējo gadu tendence rāda, ka laulāto pāri biežāk sāk izvēlēties vairāku veidu zeltu sakausējumu. Oriģināls dizains piesaista daudzu pāru uzmanību. Bet ja iet runa par oriģinalitāti, der apdomāt, ka ar laiku mode mainās, tomēr nevajadzētu izvēlēties tādu dizainu, kas pēc vairākiem gadiem šķitīs nepieņemams.

6. Klasiskās zelta stīpiņas visos laikos paliks un ir laulības gredzenu paraugs. Gredzeni ir gan platāki, gan šaurāki, bet to priekšrocība, ka šos gredzenus ir viegli pastiept, ja rodas tāda nepieciešamība. Šie gredzeni ir pateicīgi arī pēc to formas, jo netraucē ikdienas darbos, jo ar actiņām var aizķerties vai ģērbjoties aizķert zeķubiksēm valdziņu. Rakstainie gredzeni parasti ir nepraktiskāki. Ar to izskaidrojams arī laulību gredzenu klasika – lakoniska zelta stīpiņa.

Tu atradīsi plašu laulību gredzenu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *