Sākums > Kāzu Raksti

Jauno sievu sajūtas pēc kāzu dienas

Nākamajā dienā pēc kāzām sajutu to atbildības sajūtu.
***

Man atkal bailīgi bija...pagāja kādas pāris nedēļas kamēr pieradu...Tāds liels pagrieziena punkts dzīvē...un apziņa, ka nu ir tas, kas ir...vairs nekādas spēlītes

***
Man bez izmaiņām...pat tagad neesmu aizdomājusies ka esmu precēta sieva kaut arī vārds un uzvārds mainījies...kaut kā pie visa jaunā ātri pierod.
***
Bez izmaiņām, tikai apjautu, ka nu man ir cits uzvārds un tieku kā kundze uzrunāta un ar uzvārdu te mokos. Attiecībās nekas nav mainījies, viss ir tikpat forši, kā bija.

***
Viss iegājis jaunā kvalitātē! Man šī kvalitāte ļoti patīk

***
It kā jau nekas nav mainījies, bet pirmajās nedēļās pēc kāzām gan bija tāda laimīga sajuta! Un vel tas, ka kāds ik pa laikam izmet tos vārdus - virs, sieva...pie tā gan laikam vel neesmu pieradusi!

***
Īpaši nekas jau nav mainījies.. vismaz, ja skatās no uzārda puses, kas man nav mainījies, jo tā nejauši sagadījās, ka manam vīram bija tieši tāds pats uzvārds kā man... No otras puses skatoties - attiecības kļuvušas daudz ciešākas un atklātākas.. un vispār viss ir daudz, daudz labāk neka tad, kad vel nebijām precējušies!
***

Esmu tikai priecīgāka. Kāzas ir pagājušas, bet tā laimes sajūta tikai ikdienas pieaug. Pēc kāzām nekas nebeidzas, bet tieši otrādi sākas kas jauns, patīkams, neesi vairs viens. Tu nevari būt vairs egoists, kā tas ir pirms laulībām.
***
Nekas daudz nav mainījies. Tikai tagad jūtos atzīta, mīlēta. Tagad esmu atbildība par savu rīcību.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *