Sākums > Kāzu Raksti

Izveido viesu sarakstu

Viesu saraktu izveidei nepieciešama pacietība un reālistisks skatījums uz šo konkrēto situāciju. Tātad svarīga ir finansiālā puse. Jānosprauž mērķis – cik cilvēki būs Jūsu kāzās! Tā kā Jūs esat divi, abiem ir svarīgi izlemt kādi viesi ieradīsies!

Viesu sarakstu vispirms nepieciešams katram uzrakstīt atsevišķi. Abi raksta visus tuvākos radus, tuvākos draugus, darba kolēģus. Tad saliek abas lapiņas kopā un skatās, cik nu katrs ir sarakstījis. Tad izrēķina, kāda ir reālā situācija, cik viesus varat atļauties, un pēc tam izšķetina no saraksta tos, kurus noteikti vēlaties redzēt savās kāzās. Un tā saraktam „ejot cauri”, izrunā ar savu mīļoto, kāpēc viņam jābūt, vai kāpēc nav jābūt.

Vēl svarīga lieta - piedāvāt vecākiem uzrakstīt savu saraktu, kādus cilvēkus viņi vēlas redzēt, tad kopīgi „iziesiet cauri” savam saraktam un varbūt pamanīsiet, ka kāds pēc vecāku vēlmēm būs piemirsies. Galējo izvēli noteiksiet Jūs. Vecākiem nepieciešams paskaidrojot, kuru tomēr neaicināsiet, lai nerodas pārpratumi.

Svarīgi tomēr, lai esat izvēlējušies tos, kurus patiesi vēlaties redzēs savā visnozīmīgākajā dienā - Kāzās.


Tu atradīsi plašu kāzu ielūgumu klāstu sadaļā:
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *