Sākums > Kāzu Raksti

Īstais un vienīgais

Mūsdienu steigā un nemitīgā darbībā cilvēki mēģina atrast tās vērtības dzīvē, kādēļ tad ir vērts dzīvot. Jo ja jau reiz visa dzīve paiet vienos darbos, tam nav īsti nozīmes un pielietojuma. Katrs mēs vēlamies lai mūs mīl un arī mīlēt. Mīlēt īsto un vienīgo. Bet kā lai zina, kurā mirklī šis īstais un vienīgais atnāks tavā dzīvē. Tāpēc sākam šaubīties, ka tāds vispār ir.

Tā viss nevar apgalvot par visiem, bet gan vairumu. Daudzi pamēģina draudzību ar vienu ar otru, pielaižot to tuvu, bet tad saprot, ka patiesība to otru nemīl, bet vienkārši vēlas lai viņam velta laiku un nevēlas būt viens. Uz šāda pamata tiek veidotas laulības, ka liekas, ka tas otrs ir simpātisks un mums labi kopā ir gultā, bet viss pārējais ir neciešama kopdzīve. Piedzimst bērni, tad ir strīdi un neprašanās, un galu galā abi saprot, ka nemīl viens otru, bet vienkārši ir pieķērušies.

Mīlestību nevar pasūtīt! Nevar ieprogrammēt, vai nu tu mīli vai nē. Mīlestība vienmēr izpaužas kādā konkrētā darbībā. Tā nepārtraukti ir dodoša. Cilvēki, kas mīl, visu laiku rūpējas lai cilvēks to pamana un tas ir redzams konkrētos darbos. Divi cilvēki, kuri ir iemīlējušies ir brīnums, tas ir milzīgs spēks, bet tai pašā laikā apkārtējie apstākļi nevēlas lai šādi cilvēki būtu kopā. Jo nav nekas pilnīgāks uz zemes, kā divi mīloši cilvēki. Šie cilvēki viens otram palīdz būt tam, kādi viņi ir radīti.

Mīlestība ļauj attīstīt mīļotā prasmes un talantus. Tos var nosaukt par laimīgiem cilvēkiem, jo viņi viens otru ir atraduši. Jā, tādi cilvēki ir, un nav nekas skaistāks, ja viņi apprecas un dzīvo visu mūžu laimīgi. Protams, ka viņiem arī ir bērni, kas viņiem ir par svētību. Tie nav nekāds apgrūtinājums. Kad divi mīloši cilvēki stājas altāra priekša, kas viņu dzīvē ir kas īpašs.

Jā, kāzas ir īpaša diena un par to ir jādomā un jāatceras. Kāzas arī manā dzīvē ir brīnums, nespēju noticēt, ka mans mīļotais un es – mēs esam viens otram. Kāzas - laimīgā diena, jo zini, ka būsi kopā ar savu vienīgo, savu neatkārtojamo. Tagad nu mēs vairs neesam pats par sevi, bet mēs lemjam kopā. Protams, ka mēs dodam laiku arī otram būt vienam, lai viņš var sakārtot domas. Kopdzīve tā ir jākopj, tāpat kā dārzs, tas nedrīkst aizaugt ar nezālēm. Tāpēc, ja rodas kādi pārpratumi, noteikti ir jāizrunājas, lai neveidotos šīs nezālītes, kas var pāraugt neizravētā dārzā. Mīlēsim viens otru!
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Suno
Hmm..baigi nopietnais raksts, liek aizdomāties

Zanda
Brīnišķīgs raksts!!! Lai izdodas mīlēt vienam otru arī turpmāk!

Ideinova
Laulība priekš manis ir nopietns solis... Ir pirmo pretimnācēju NEKAD nestātos laulībā tikai tādēļ, ka tā ir pieņemts... Un izejot par sievu pie sava vīra sapratu, ka tas ir tas īstais un vienīgais un neesmu kļūdījusies... :)))