Sākums > Kāzu Raksti

Iestūrējiet laulības ostā uz ūdens

Vasara un rudens ir laiks, kuru daudzi jaunie pāri izvēlas, lai iestūrētu laulības ostā. Šis ir ļoti svarīgs dzīves notikums, kuru daudzi vēlas padarīt īpašu un neaizmirstamu, tāpēc arī nereti kāzu svinēšanas vieta izvēlēta uz ūdens.
Ja Jums ir šādi plāni, tad, lai šis pasākums paliktu neaizmirstams tikai ar savu skaistumu, ir kādas lietas, kuras jau iepriekš ir jāņem vērā.
Svinībām uz ūdens ir savas gaišās un arī ēnas puses.
Pie plusiem jāmin plašums un dabas skaistums, ar kuru nevar sacensties nekas uz sauszemes, absolūta izolētība no ārējās pasaules – uz jūras esat tikai Jūs un Jūsu izvēlētie ciemiņi.
Pie mīnusiem jāpiemin pirmkārt tas, ka Latvijas platuma grādos nav iespējams savlaicīgi prognozēt laika apstākļus. Ja Jūs kuģojat kopā ar viesiem, tad jārēķinās arī ar to, kā citi Jūsu viesi var “nepanest” jūru.
Vēl grūtības Latvijā sagādā atbilstošu peldlīdzekļu trūkums. Ja gribat kuģot vairāk, kā tikai paši un daži tuvākie draugi, tā jau kļūst nopietna problēma un izvēles iespējas Latvijā paliek uz vienas rokas saskaitāmas.
Tomēr, ja šīs lietas ir pārvarētas tad ceļojums var sākties.
Nonākot uz kuģa to noteikti būtu jāapskata jau iepriekš, ir nepieciešams pārliecināties par drošību – glābšanas aprīkojumu. Visiem glābšanas plostiem uz jebkāda veida kuģiem ir obligāta ikgadējā pārbaude un plosta derīgumu apliecinās atbilstošs sertifikāts. Jāpārliecinās par glābšanas vestu skaitu uz kuģa.
Ja jūsu kompānijā ir arī ģimenes ar bērniem – pārliecinieties, ka kuģis ir aprīkots tā, ka viņiem šis pasākums nepārvērtīsies par nervozu bērnu pieskatīšanu. Starp citu, bērniem līdz 12 gadu vecumam atrašanās uz klāja pieļaujama tikai glābšanas vestēs. Ja šīs vestes ir pieaugušo, nevis speciālas, bērniem domātas, tad viņas nedos vajadzīgo efektu – pārliecinieties, ka uz kuģa ir bērnu glābšanas vestes.
Ja šis ir atrisināts, tad jaukais notikums var sākties un ierakstīt nedzēšamas pēdas jūsu jaunajā kopdzīvē. Pretēji daudzu uzskatam, septembris vai oktobris joprojām ir pieņemams laiks, lai svinības rīkotu uz ūdens. Svarīgi, lai kuģis ir tam piemērots.


Atpūtas kuģa Palsa kapteinis


Tu atradīsi plašu īpašo piedāvājumu klāstu sadaļā:
- Lauris Karlsons -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *