Sākums > Kāzu Raksti

Etiķetes alkohola pudelēm

Kāzās vienmēr ir bagātīgi klāti galdi un, kur nu bagātīgi klātie galdi bez dzirkstošā šampanieša!? Tāpēc pievērs uzmanību šampanieša pudeļu noformējumam. Alkohola etiķete ir neparasts papildinājums, kas ļaus jau zināmam alkoholam pārtapt par kāzu mīlas dzērienu. Lai to panāktu, vajag nedaudz izdomas un nedaudz pūles, lai kopumā izskatītos labi.

Nereti alkohola pudeles tiek dāvinātas negaidītiem sveicējiem uz ielas un arī lietots mielasta laikā.

Tātad jāķeras pie alkohola pudeļu etiķešu izveides.:
1.Jāizdomā, kas uz pudeles būs rakstīts.
2.Jāizvēlas, vai jāizveido dizains, kas atbilst kāzu tematikai - ja netaisa paši, tad var pasūtīt tipogrāfijās(tur var būt Līgavas un Līgavaiņa vārds vai iniciāļi un kāzu datums).
3.Vienu pudeli droši pataupiet 1 kāzu jubilejai. Tās būs patīkamas atmiņas, un sava veida romantika tajā ir, saglabājies alkohols ļaus atcerēties kāzu patīkamos mirkļus, un arī aizvadītā gada notikumus.

Daži piemēri, kā var nosaukt dzērienu:


Vīramātes rūgtais, sievasmātes strebeklis, sievasmātes uzlējums, nevainības dzēriens, stiprais līgavainis, mīlas dzira, mīlas eliksīrs, vīramātes drapītes, laulāto rūgtais, sūrā vecpuiša dzirkstošais, saldā mīla, vecpuiša asaras, kāzu šampanietis, pusnakts romance, kaislīgais skūpsts, saldā eiforija.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Kaspars
Kā pareizāk izveidot šādu etiķeti?

1.Jāizdomā, kas uz pudeles būs rakstīts - kas priekšā un kas aizmugurē.
2.Jāizvēlas, vai budžets liek darīt visu pašiem, vai ir iespēja pasūtīt dizainu, kas atbilst kāzu tematikai, pie profesionāla dizainera. Tas pats sakāms arī par izpildījumu - vai tiks drukāts uz printera, vai arī tiks pasūtīta kvalitatīva druka, pēcapstrāde - reljefspiede, folija karstspiedē, izciršana vai citi samērā dārgi luksusa knifiņi.
3. Dizainam var izmantot klasiskos kāzu simbolus - gredzenus, dūjas, ģimenes ģērboni vai jaunlaulāto iniciāļus utt., vai arī jaunlaulāto romantisku foto, jebšu izdomāt specifisku noformējumu kāzu atrakciju tēmas garā.
4. Pavisam noteikti uz pudeles vajadzētu izvietot līgavas un līgavaiņa vārdus, kā arī kāzu datumu.
5. Ieteiktu izvairīties no tumšām krāsām etiķetes fonā (īpaši, ja drukāts tiek \"pa lēto\"), ne tikai kvalitātes apsvērumu dēļ, bet arī tīri no emocionālā viedokļa - kāzas taču ir laimes apstarots notikums!
6. Izdomājiet dzērienam interesantu, jautru nosaukumu. Vieni no populārākajiem kāzu dzērienu nosaukumiem: Vīramātes rūgtais, Vīramātes drapītes, Vīramātes brūvējums, Sievasmātes strebeklis, Sievasmātes uzlējums, Sievastēva rūgtais, Nevainības dzēriens, Mīlas dzira, Mīlas eliksīrs, Laulāto rūgtais, Stiprais līgavainis, Sūrā Vecpuiša dzirkstošais, Vecpuiša asaras, Vecmeitas sapnis, Kāzu šampanietis, Pusnakts romance, Kaislīgais skūpsts, Saldā mīla, Saldā eiforija, Dzirkstošā kaisle.

Pie mums Jūs varat pasūtīt individālu etiķešu dizainu par godu saviem svētkiem.


Kontakti

SIA B-STYLE
GSM: 26577855, 28310079
e-pasts: [email protected]
http://www.logotype.lv/svinibam.html