Sākums > Kāzu Raksti

Divvietīgs naktskrekls kāzās - iemīļots aksesuārs vai tomēr lieka greznība

Arvien populārāki kļūst skaistie divvietīgie guldināšanas naktskrekli, kas tiek izmantoti pāra guldināšanai kāzu svinību noslēgumā.

Bet tā kā Latvijā aizvien biežāk tiek taupītas naudiņas katrai kāzu izdarībai, der apsvērt šo ideju, vai Jūs to vēlaties!

Te pāra domas parasti dalās - vienam pārim tas var šķist neprāts,
- bet citam tieši otrādi īsta romantika, bildes katrā ziņā izskatās vienreizējas, un kad tad ne vēl pamēģināt šo sajūtu, kad esat divi vienā naktskreklā.

Jāņem vērā protams ir tas fakts, lai šis naktskrekls arī derētu jaunajam pārim, jo mēdz būt arī apaļīgāki cilvēki, un nestaipīsi audumi. Tāpēc der noskaidrot, vai tas ir no staipīga auduma, vai vismaz tas ir pietiekoši plats priekš konkrētā pāra.

Kāzu organizatore un vadītāja Dagnija Lukstraupa piebilst - ka šādi naktskrekli praktiski noteikti nav - jo nekur vairs pēc kāzām nevarēs šo naktskreklu izmantot.... ja nu vienīgi nodot nākošajam pārim... ar tādu kā ceļojuma (vēstures) aprakstu līdzi.

Kāzu organizatore piebilst, ka viņa saviem pāriem piedāvā:
1) iegādāties šādu divvietīgo guldināšanas naktskreklu
2) aizdod savu \" stacionāro\"
3) tā vietā tiek izmantoti apdrukāti T krekli.

Tas nu paliek Jaunā pāra ziņā, vai kāzās izmantot šos divvietīgos guldināšanas naktskreklus vai tomēr atteikties no šis greznības.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *