Sākums > Kāzu Raksti

Desmit padomi kāzu organizēšanai

1. Sīkumos ir spēks. Ļoti bieži mazi sīkumi un detaļas sagādā daudz lielāku pārsteigumu, kā pārsimts latus vērts salūts. Patiesi sirsnīga galda kartiņa, rozā bantīte pie krēsla kā arī neliels atsevišķs bāriņš un augļu nodalījums būs īsts pārsteigums ikvienam. Šim sarakstam protams var pievienot miljons citu ideju.

Protams jaunā pāra kurpēm un tērpam jābūt ļoti ērtiem, nevis tikko kā no veikala plaukta, Un līgavai vienmēr līdzi mazs spogulītis - tie pat vairs nav sīkumi, un ibumetin.


2. Atbildīgā persona. Ļoti vēlams \"nolīgt\" kādu jaunā pāra uzticības personu, kura palīdzēs ar tehnisko atbalstu dažādās kāzu norises situācijās. Šim cilvēkam būtu jāzina, kur, kas un kā viss notiks - kur tiks novietotas automašīnas, kur un kā tiks izvietoti muzikanti un tā tālāk. Šī cilvēka būtība ir samazināt stresu vedējiem un protams jaunajam pārim.3. Brīvlaiks. Plānojot savus kāzu scenārijus atvēliet laiku sev. nekas nevar būt jaukāks kā pusstundiņa divvientulības šajā jūsu lielajā dienā. To noteikti ļoti augstu novērtēs arī jūsu fotogrāfs.


4. Mazāk ir vairāk. Labāk viens kārtīgs un labi noorganizēt pasākums (atrakcija) nekā piecas
viduvējas. mazāka deju zālīte vienmēr būs labāka kā pārāk liela it sevišķi zinot LV mentalitāti (un protams šeit apgaismojumam jābūt elektrību taupošam).
Kā arī nekādā gadījumā nevajadzētu ieplānot pārāk garu ceļojumu no laulību ceremonijas vietas līdz kāzu svinību vietai. 100 km vēl ir ok, bet ar katru nākamo kilometru jārēķinās ar atsevišķu kāzu viesu sapīkumu un tā tālāk.


5. Tradīcijas. Padomājiet vai jūs un jūsu viesi tiešām būs sajūsmā par septiņiem tiltiem un šķīvi zem paklāja. Un ja tomēr, tad nekādā gadījumā neizvēlaties franču stiklu, kā arī parasti lausku skaits tomēr nesakrīt ar vēlāk piedzimušo bērneļu skaitu.


6. Draugi. Jūsu draugi ir lieliska datubāze un palīdzības centrs, kas varētu palīdzēt ar noderīgu informāciju - kur labāk pasūtīt ziedus, gredzenus, kāzu muzikantus un tamlīdzīgi. varbūt pat kāds atraktīvāks draugs palīdzēs noorganizēt kādu rotaļu vai spēli.
Bieži vien mēs pat nenojaušam, ja kādam no mūsu paziņu paziņām pieder glīta maiznīca, kur pasūtīt kāzu torti vai pīrādziņus.


7. Piektdienas. Visiem zināms - kāzas parasti notiek sestdienās, - to zina arī
banketu zāļu, viesnīcu un viesu namu īpašnieki, kas attiecīgi arī nepakautrēsies paprasīt
nedaudz lielāku summu, nekā tas būtu par rezervāciju kādā no piektdienām. galu galā jums
priekšā būs vēl divas brīvas dienas.


8. Fotogrāfs. Jums nekādi neizdosies saglabāt jūsu kāzu tortes gabaliņu 20 gadus un
diezvai jūs arī ielīdīsiet savos kāzu tērpos pēc šiem gadiem. Toties jums būs lieliskas
fotogrāfijas, kuru uzņemšanas laikā ielikta fotogrāfa dvēsele. ak Dievs, cik tas bija skaisti -
tieši tā jūs teiksiet, kad atkal un atkal pēc gadiem pāršķirstīsiet savu kāzu albūmu.
atcerieties - fotogrāfs jums pārdod atmiņas, nevis fotogrāfijas.


9. Rezerve. Plānojot jebkādas aktivitātes būtu labi paredzēt vismaz 10-20 minūšu rezervi.
Kā arī esiet gatavi, ka noteikti kaut kas notiks mazliet savādāk vai arī pilnīgi savādāk kā plānots un bieži vien šajā apstāklī slēpjas liela burvība.


10. Smaids. Esiet mīļi un laimīgi un nežēlojiet smaidu. jums jārēķinās, ka šo dienu jums
būs jāpavada kā uz skatuves un jebkurš vienkārš garāmgājējs jūs noteikti nopētīs - uzsmaidiet viņam. Arī jūsu viesi jutīsies daudz brīvāk, ja paši būsiet atbrīvoti un laimīgi, kādi jūs patiesībā arī esat.

Veiksmīgi gatavošanos kāzām!


- Jānis Konons -
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *