Sākums > Kāzu Raksti

Atrakcijas un spēles kāzās

Deja ar šampanieti

Viesi nostājas aplī, skanot mūzikai pa apli dod šampanieša pudeli, kad mūzika apklust, tas pie kura ir pudele, izstājas no spēles. Un tā kamēr paliek viens dalībnieks, kurš tad arī balvā iegūst šampi.

Deja ar klucīšiem

Uzaicina uz deju placi pārus, katram iedot vienu klucīti, ko dejotāji ieliek starp savām pierēm. Kad mūzika apklust, pieliek vēl vienu klucīti, ja klucītis izkrīt, dejotāji izstājas no spēles. Uzvar tas pāris, kurš paliek visilgāk ar vislielāko skaitu klucīšu starp pierēm.

Auklas vilkšana

Divas komandas (sievas un vīra), katrai tiek iedota gara aukla ar galā iesietu karoti. Kura komanda ātrāk izvelk auklu cauri visām drēbēm, tā ir uzvarējusi,

Čūsku zagšana

No 5 tualetes papīra sloksnēm izveido čūskas un to galvas aizbāž katram spēles dalībniekam aiz svārku vai bikšu jostas. Pēc noteikta signāla viesiem jamēģina nozagt čūskas tik daudz spēlētajiem, cik vien iespējams, nepieļaujot pretiniekiem apzagt sevi. Kas čūsku zaudējis – no spēles izstājas. Uzvar tas, kuram izdevies iegūt visvairāk čūsku.

Veļas kāršana

Sadalās divās komandās. Katrai komandai strarp diviem krēsliem tiek izvilktas vienāda garuma veļas auklas. Pēc starta signāla visi komandas dalībnieki no avīzēm sāk izplēstveļai līdzīgus gabalus. Ar knaģiem tie tuvu viens pie otra japiestiprina pie auklas. Uzvar tā komanda, kura pirmā piekarusi auklu ar veļu. Ja ir vēlēšanās - katra komanda var prezentēt jaunajam pārim savu modes kolekciju - piem., "Otrās dienas tērpi jaunlaulātajiem", vai "Medusmēneša abģērbi jaunajai sievai un vīram".

Zalktis lokās

Spēlētāji sadalās divās komandās, vēlams, lai komandā ne mazāk kā 5 dalībnieki. Spēlētāji nostājas rindā cits aiz cita un aptver priekšā stāvošā vidukli, tā izveidojot 2 vai vairāk zalkšus. Spēlētājs komandas priekšā ir zalkša galva, spēlētājs beigās – aste. Visi zalkši nostājas viens otram pretī un cenšas notvert pretinieku aiz astes. Ja tas izdodas, aste no spēles izstājas, tā zalkši spēles laikā kļūst īsāki. Ja ķēde pārtrūkst – komanda saņem soda punktus – zaudē vienu dalībnieku
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *