Sākums > Kāzu Raksti

Atkāzas

Atkāzas ir lieliska iespēja atcerēties un kopā dalīties ar saviem tuvajiem par laulāto nozīmīgo dienu.

Atkāzas tiek atzīmētas nedēļu pēc kāzām.

Mūsdienās atkāzas tiek atzīmētas pēc kāzu ceļojuma, kā arī pēc pašu izvēles(1-2 mēneši pēc kāzām). Laulātais pāris izvēlas, kad vēlas atzīmēt šo dienu, un vai to atzīmēt vispār.

Nereti uz šāda pasākuma rīkošanu paskubina tuvie draugi vai vecāki.

Atkāzas jaunajam pārim ir lieliska iespēja parādīt viesiem kāzu foto un video, kā arī atcerēties kāzās piedzīvoto.

Jauka atmiņa viesiem varētu būt kādas fotogrāfijas, kur ir redzams konkrētais viesis un jaunais pāris.

Atkāzas var svinēt gan jaunlaulāto jaunajā mītnē, gan arī pie dabas, ja vien ir labvēlīgi laika apstākļi. Šīs notikums ir personisks, tādēļ padomājiet par patīkamu un mājīgu vidi - vietu, kur svinēt lai ir iespēja gan atcerēties (skatoties video un bildes), gan jautri pavadīt kopā laiku.

Lai atkāzas jaunajam pārim nebūtu naudas maciņu tukšošana pēc kāzām, uz šo pasākumu var uzaicināt draugus minot, lai ierodas ar groziņiem(cienastu). Tā atrisinot šo problēmu, un iespēju būt vēlreiz kopā ar saviem mīļajiem pēc šīs nozīmīgās dienas.

Ja kāzas ir svinētas tikai ģimenes lokā, tad atkāzās ir lieliska iespēja uzaicināt arī tos, kas nebija aicināti uz kāzām, bet Jūs labprāt vēlētos atzīmēt šo svarīgo mirkli ar viņiem kopā.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Alice
Atkāzas ir jauks pasākums!

Ašā
Krīzes laikā par atkāzām nevar būt, kur lai dabon tik daudz naudas tam visam?

Zane_K
Mēs svinēsim atkāzas, un tā kā atkāzas atceras par jaunlaulāto pāri, bildes, atgadījumi, safilmētais. tas ir interesanti sanāk vēl vienu reizi kopā un uztaisīt to kā romantisku vakaru. Vispār doma ir to noorganizēt pirtiņā, jo tad sanāk arī mazliet klāt no tāda patīkamami palutināt ķermeni.
Es noteikti atbalstu atkāzu rīkošanu, un neskatoties uz finansēm nepadošos. tā ir ajuna dzimene, un attiecības ir jākop gan ar cilvēkiem gan ar dzīvesdraugu.