Sākums > Kāzu Raksti

Amber Fiesta prezentē pirmo kāzu scenāriju digitālās grāmatas formātā

Pasākumu producentu grupas Amber Fiesta scenāriju autori, svētku režisori un producenti ar ilggadīgu pieredzi plaša spektra svinību organizēšanā „netur sveci zem pūra” un laiž klajā Latvijas tirgū vēl nebijušu produktu – scenāriju cikla Sviniet skaisti! pirmo kāzu sērijas grāmatu “Tā noreibt var tikai no mīlas un ziediem” digitālajā formātā, kas tiks prezentēta izstādes Fiesta Expo 2010 ietvaros no 9. – 11. aprīlim un būs pieejama tirdzniecībā.

Katrā digitālās grāmatas izdevumā ietilpst četras sadaļas:

Kāzu scenārijs, kurā iekļauts: idejiskais apraksts, noformējuma izklāsts, radoši risinājumi ielūgumiem un tekstu paraugi, ceremonijas apraksts, aktivitātes pārbrauciena laikā no ceremonijas uz svinību vietu, jautras un saturīgas izdarības (spēles, radošās darbnīcas,) mičošana, guldināšana un idejas otrajai kāzu dienai.
Tas, ko nedrīkst zināt jaunais pāris - informācija, kas domāta vedējiem vai citām personām, kas nodarbosies ar kāzu organizēšanu un ko ieteicams neizpaust jaunajam pārim, lai saglabātu pārsteiguma momentus.
Praktiskā daļa - satur daudz vērtīgas informācijas, un padomus, kas balstīti uz kāzu organizatoru pieredzi.
Noderīgie kontakti - kontakti, pie kā griezties, lai noorganizētu kāroto, kas neapšaubāmi atvieglos kāzu rīkošanas procesu.

Kāzu scenārijs „Tā noreibt no mīlas un ziediem” (jeb kāzas ziedu noskaņās) iepriecinās tos pārus, kas savu īpašo mūža dienu vēlas baudīt romantiskā, nepiespiestā, jautrā un ziediem bagātinātā gaisotnē.

Vēl kāzu sērijā ietilpst un scenāriji:

„Vecā dziesma jaunās skaņās” jeb tradicionālas kāzas netradicionālā izpildījumā
„Mīlēt ir dabiski” jeb pašu rokām veidoti mīlestības svētki, smeļoties iedvesmu no dabas
„Jūras iedvesmotajiem” jeb kāzas jūras noskaņās
„Tuvu tuvu, tuvāk vēl...” jeb romantiskā kaisles deja
„Sirdis, kas izkausē ledu” jeb kāzas ziemā
„Ar mīlestību apkārt pasaulei” jeb kāzas dažādu tautu tradīcijās

Visi kāzu scenāriji ir autordarbi un, kaut veidoti pēc līdzīga principa, būtiski atšķiras viens no otra, jo to elementi neatkārtojas.

Par skaistiem svētkiem visos laikos!

Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *