Sākums > Kāzu Pakalpojumi

Kāzu un jubileju vadītāja - Līvija Domiņa

Kāzu un jubileju vadītāja - Līvija Domiņa

Pakalpojumi:

Kāzu un jubileju vadītāja Līvija Domiņa piedāvā novadīt Jūsu kāzas vai jubileju augstā profesionālā līmenī (latviešu, krievu val.) kā interesantus, jautrus un neaizmirstamus svētkus, pēc individuāla scenārija, iekļaujot kāzu un ģimenes tradīcijas, kā arī Jūsu vēlmes.

Ir grāmata ar jauno pāru pateicībām.

Par sevi:

Manas ģimenes tradīcijas saistās ar jautrām gadskārtu, vārda un dzimšanas dienu svinībām, kurās tiek daudz spēlētas dažādas spēles un dziedātas skaistas dziesmas.

Esmu beigusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, strādājusi par drāmas pulciņa vadītāju, dziedājusi vairākos estrādes ansambļos. Kopš tā laika esmu vadījusi arī dažādus pasākumus: kāzas, bērnu dzimšanas dienas, jubilejas un pasākumus firmām. Daudzas manas izdomātās spēles ir "aizgājušas tautās", - tās tika nofilmētas kāzu video filmās un ieteiktas citiem jaunajiem pāriem dažādos interneta portālos. Savu darba pieredzi esmu izklāstījusi arī vairākās publikācijās un grāmatā "Svētku scenāriji. Plānošana. Organizēšana. Vadīšana"(2006.g.).

No 2009.gada esmu Starptautiskās organizācijas "International Society for Music Education (ISME)" biedre Latvijā.

Uzskatu, ka kāzu vadītājai pirms kāzām ir jātiekas ar jauno pāri, lai kļūtu ne tikai par palīgu svinību organizēšanā, bet arī lai izveidotu viņu interesēm atbilstošu scenāriju.

Kāzu vadītājai ir jājūt publika un jāprot arī improvizēt. Katrā pasākumā cenšos piedāvāt jaunas idejas un ielikt daļu savas sirds degsmes, jo skaisti novadīti svētki dod neaprakstāmu gandarījumu visiem to dalībniekiem.
Тамада Ливия Доминя предлагает провести Вашу свадьбу или юбилей на профессиональном уровне (на русском и латышском яз.) как прекрасный, веселый и незабываемый праздник, по индивидуальному сценарию, учитывая свадебные и семейные традиции, а также Ваши пожелания.


из статьи в газете "Вечерняя Рига" (Рижанка) 28. 03.2002 г.:

"Ливия Доминя с самых молодых лет увлекалась эстрадой. Она пела в ансамбле, который часто приглашали на различные торжества. Когда музыканты делали перерыв, наблюдала за тем, как ведется вечер. Говорит, что было жалко гостей: за столом без музыки они "засыпали". Ливия брала в руки микрофон и шла их веселить. И так до тех пор, пока однажды заведующая залом не предложила ей делать то же самое, только за денги. Так Ливия стала работать тамадой... По словам Ливии, у хорошей свадбы есть три составляющие. Хороший стол, хорошая тамада и хорошая музыка."Adrese:
Rīga, LV-1035

Tel.: 29528489; 67579572
E-Pasts: [email protected]